Poseł Lewicy miał kolizję. Tak teraz wygląda jego auto

16

Poseł Lewicy Paweł Krutul miał w sobotę kolizję. Jak przekazał polityk, kierowca volkswagena wjechał tył jego samochodu, kiedy stał na światłach. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Poseł Lewicy miał kolizję. Tak teraz wygląda jego auto
Pseł Krutul miał kolizję (Facebook)

Do zdarzenia doszło w sobotę 29 stycznia w godzinach popołudniowych. Na jednym z ruchliwych skrzyżowań w Białymstoku (woj. podlaskie), skąd pochodzi poseł Krutul, kierowca volkswagena passata wjechał w tył pojazdu polityka.

Tak wygląda auto posła po kolizji

W wyniku zdarzenia uszkodzony został tylny zderzak forda, którym poruszał się Krutul. Uszkodzone zostały też tylne światła samochodu. Na szczęście zarówno posłowi, jak i kierowcy volkswagena nic się nie stało.

Moi drodzy, spieszcie się powoli. Dziś młodzieniec w znany sobie tylko sposób "trafił" mnie, gdy stałem na światłach. Na szczęście nikomu nic się nie stało, czego nie można powiedzieć o aucie. Uważajcie na siebie i innych - napisał Paweł Krutul na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Apel policji

Policja apeluje do kierowców o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Śliska nawierzchnia sprawia, że wydłuża się znacznie droga zatrzymania, a gwałtowne manewry mogą przyczynić się do utraty panowania nad pojazdem.

Jak przekazują funkcjonariusze, zdarzenia typu najechanie na tył pojazdu poprzedzającego w większości przypadków są winą kierującego jadącego z tyłu. Mogą być też wynikiem nadmiernej prędkości.

Poseł na Sejm od 2019 roku

Paweł Krutul jest posłem na Sejm od 2019 roku. Do parlamentu trafił z pierwszego miejsca listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej w okręgu białostockim. W Sejmie został członkiem Komisji Obrony Narodowej oraz Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, a także wiceprzewodniczącym Podkomisji stałej ds. współpracy z zagranicą i NATO.

Zobacz także: Kukiz o współpracy z Gowinem. "To jest uczciwy człowiek"
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić