Ciało mężczyzny znalezione na bagnach w Olsztynie. To może być zaginiony 67-latek

1

Strażacy dokonali dramatycznego odkrycia na przedmieściach Olszyna. Na podmokłym, zarośniętym terenie natknęli się na ciało mężczyzny. Niewykluczone, że należy ono do zaginionego na początku miesiąca 67-latka.

Ciało mężczyzny znalezione na bagnach w Olsztynie. To może być zaginiony 67-latek
Strażacy znaleźli ciało mężczyzny na przedmieściach Olsztyna. Zdj. ilustracyjne (Facebook, Straż pożarna)

W sobotę strażacy ochotnicy z Bartąga w ramach akcji poszukiwawczej prowadzonej na przedmieściach Olsztyna natrafili na ludzkie zwłoki. Ciało znajdowało się na grząskim, trudno dostępnym terenie.

Ciało może należeć do zaginionego mężczyzny

Niestety stan zwłok uniemożliwił ich identyfikację. Odzież, którą miał na sobie denat sugeruje jednak, że może być to 67-letni mieszkaniec Olsztyna, który zaginął 8 stycznia -  dyżurny KWP SP w Olsztynie przekazał PAP.

Akcja poszukiwawcza 67-latka była prowadzona od wielu dni. Zainicjowały ją dzieci zaginionego, a udział w niej brali bliscy, znajomi i mieszkańcy Olsztyna. Stworzona została nawet strona na Facebooku, która zachęcała społeczeństwo do dołączenia się do akcji. Ich wysiłki jednak długo nie przynosiły żadnych skutków.

Niezależne poszukiwania prowadziła także policja i straż pożarna. W akcji zastosowano drona. Teraz sprawą zajmie się policja pod nadzorem prokuratora. Służby będą ustalać tożsamość mężczyzny oraz okoliczności jego śmierci.

Zobacz także: Śmierć Agnieszki z Częstochowy. "Dramat decyzji z 2020 roku"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić