Poszukiwania 40-letniego Polaka z Londynu. Zaginął w tajemniczych okolicznościach

3

Brytyjska policja poszukuje 40-letniego Marcina Demkowskiego mieszkającego we wschodnim Londynie. Mężczyzna mieszkał we wschodnim Londynie. Miał jechać pod namioty z kolegami, jednakże nigdy tam nie dotarł.

Poszukiwania 40-letniego Polaka z Londynu. Zaginął w tajemniczych okolicznościach
Pan Marcin (Facebook zaginieni cała polska)

Marcin Demkowski pochodzi ze Śląska, ale od 15 lat mieszka w Anglii. Po raz ostatni widziany był 18 czerwca br. około godziny 15:00. To właśnie wtedy odwiedził swojego brata w dzielnicy Mitchan w Londynie i zostawił mu klucze. Miał jechać samochodem pod namiot z kolegami.

Nigdy tam jednak nie dotarł. Od tamtego czasu nie ma z nim kontaktu. Nie kontaktował się nawet z bliskimi, wiadomo też, że nie wrócił do mieszkania. Polak miał przy sobie dokumenty i telefon, ale wiadomo, że od 19 czerwca 2020 jest on nieaktywny.

Trwają poszukiwania Polaka

Pan Marcin ma ok. 180 cm wzrostu i waży ok.80 kilogramów. Jest szatynem o piwnych oczach. Na co dzień nosi długi zarost. Nad lewym okiem ma widoczną bliznę. Jego ciało zdobią tatuaże - na lewej ręce ma tatuaż przedstawiający skorpiona, a na prawej ręce tygrysa.

Mężczyzna poruszał się szarym SMARTEM o rejestracji NK06CHO. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie jeansowe, jeansową kurtkę, niebieską czapeczkę oraz buty Timberland.

Policja prosi o kontakt każdego, kto mógł widzieć, gdzie jest zaginiony. Należy się wówczas zgłaszać na adres 74 Northolt Rd, South Harrow, Harrow HA2 0DN pod numerem alarmowym 101.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić