Dagmara Smykla-Jakubiak
Dagmara Smykla-Jakubiak| 

Potrącił dziecko i uciekł. Wstrząsające nagranie z Poznania

125

Wypadek w Poznaniu został nagrany przez kamerę monitoringu. Na wideo widać, że dziecko wbiegło na jezdnię wprost pod koła nadjeżdżającego auta. Kierowca nie zdążył zahamować i je potrącił. Potem uciekł z miejsca wypadku.

Potrącił dziecko i uciekł. Wstrząsające nagranie z Poznania
Potrącił dziecko i uciekł. Szukają kierowcy (Facebook.com)

Przerażające nagranie z Poznania. Przy ul. Piątkowskiej 10 lutego przed godziną 10 doszło do wypadku, który mógł skończyć się tragicznie. Na nagraniu monitoringu widać dokładnie, co zaszło.

Na jezdnię wbiegło dziecko. Nie rozglądając się na boki chciało przebiec na drugą stronę ulicy, niestety wpadło wprost pod koła nadjeżdżającego z dużą prędkością samochodu. Kierowca nie zdążył zahamować i dziecko odbiło się od auta i upadło kilkanaście metrów dalej.

Kierowca nie zatroszczył się o stan potrąconej przez siebie osoby. Wpadł w poślizg i na chwilę zatrzymał się na sąsiednim pasie. Potrącone dziecko wstało i przeszło na drugą stronę ulicy. Z kolei kierowca po minucie odjechał.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Dziecko nie odniosło poważniejszych obrażeń, ale trafiło do szpitala. W sobotę miało wrócić do domu. Tak wynika z informacji "Głosu Wielkopolskiego". Nie wiadomo, czy kierowca przekroczył prędkość, ale miał obowiązek udzielenia pomocy potrąconej osobie.

Trwają poszukiwania kierowcy. Policja prosi o pomoc osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, np. rozpoznać samochód biorący udział w wypadku. Wszelkie sygnały można zgłaszać do komendy miejskiej policji na numer 47 77 156 92.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić