Potwór zaatakował w trakcie jazdy. Nie dawał za wygraną

28

Wąż pojawił się w trakcie jazdy na masce i szybie auta pewnej kobiety. Australijka nagrała zdarzenie, a wideo zamieściła w mediach społecznościowych.

Potwór zaatakował w trakcie jazdy. Nie dawał za wygraną
Wąż pojawił się na szybie jadącego auta (Facebook)

Australia słynie z bujnej flory i fauny. Dla mieszkańców tego kraju kontakty z niebezpiecznymi zwierzętami są na porządku dziennym. Tak było i tym razem. Melissa Hudson jechała samochodem, kiedy na masce i przedniej szybie pojazdu pojawił się nieproszony gość.

Kobietę i jej partnera, który kierował autem, zaskoczył pyton. Wąż wił się po masce i szybie pojazdu pomimo faktu, że ten się poruszał. Bezradny kierowca wpadł na dość nietypowy pomysł spłoszenia gada. Aby się go pozbyć, włączył samochodowe wycieraczki. Niestety zwierzę nie dawało jednak za wygraną.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Melissa Hudson nagrała całe zdarzenie telefonem. Wideo szybko zyskało w sieci popularność. Wśród internautów zdziwienie wywołała reakcja pary, która zaczęła się śmiać na widok węża. Na nagraniu słychać również, jak pasażerka krzyczy do kierowcy, aby ten skoncentrował się na drodze. Australijczycy obawiali się, że gad wpełza do wnętrza ich pojazdu.

Para pozbyła się węża

Historia zakończyła się szczęśliwie. Parze udało się rozwiązać nietypowy problem. Ich wybawcą z opresji okazał się mężczyzna, który kierował ruchem wahadłowym. Po zatrzymaniu samochodów podszedł do pojazdu i zepchnął gada z pojazdu. Użycie wycieraczek w celu zepchnięcia zwierzęcia spotkało się z krytyką ze strony komentujących nagranie internautów.

Co za okropny człowiek. Biedny pyton nikogo nie krzywdził. Mam nadzieję, że karma cię dopadnie - napisała pewna internautka.
Zobacz także: Będą zwolnienia, jest nowy pomysł na zasiłki. O ile więcej pieniędzy?
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić