Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Powrót do szkół. Biedronka ma nową promocję. Ruszyła dziś, można sporo zaoszczędzić

10

Już 1 września uczniowie znów wyruszą do szkół. Z tej okazji Biedronka przygotowała specjalną promocję, która będzie obowiązywać od 27 do 30 sierpnia. Można sporo zaoszczędzić.

Powrót do szkół. Biedronka ma nową promocję. Ruszyła dziś, można sporo zaoszczędzić
Biedronka kusi nową promocją (Getty Images)

"Teraz albo nigdy! Nie czekaj na pierwszy dzwonek i przygotuj wyprawkę już teraz" - tak Biedronka zachęca do skorzystania ze specjalnej promocji związanej z powrotem uczniów do szkół.

Kup artykuły szkolne, plecaki i książki za minimum 60 zł i odbierz voucher do 50% ich wartości. W ten sposób zyskasz nawet 30 zł na zakup tekstyliów i art. przemysłowych. Taka okazja tylko w Biedronce! - przekonują przedstawiciele popularnego dyskontu na Facebooku.

Są jednak pewne haczyki. Z promocji wyłączona jest książka "Gang Fajniaków i Miasto Marzeń", a oferta obowiązuje wyłącznie od 27 do 30 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Powrót do szkół. Biedronka kusi promocją, znamy szczegóły

Biedronka podkreśla, że dostępność niektórych produktów szkolnych może się różnić w zależności od lokalizacji sklepu. Z promocji szkolnej można skorzystać tylko raz dziennie. Oczywiście jest ona dedykowana wyłącznie posiadaczom karty "Moja Biedronka".

Voucher do wykorzystania w dn. 4-12-09.2020 r. na art. przemysłowe i tekstylia. Wartość rabatowanych produktów na paragonie (przed rabatem z vouchera) musi wynieść min. 1 zł więcej niż wartość użytego vouchera. Voucherów nie można łączyć - informuje Biedronka.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić