o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Powrót do szkoły. W jednej sieci handlowej wyprawka szkolna kosztuje tylko 9,99 zł!

0
Podziel się

15 przyborów potrzebnych każdemu uczniowi za niecałe 10 zł to absolutny hit ostatnich dni. Znana sieć handlowa przedstawiła ofertę na powrót do szkoły. Co dokładnie kupimy za 9,99 zł?

Powrót do szkoły. W jednej sieci handlowej wyprawka szkolna kosztuje tylko 9,99 zł!
Powrót do szkoły z Auchan (Auchan, Materiały prasowe)
bDyWieUl

Powrót do szkoły z Auchan

Sieć sklepów Auchan przygotowała dla klientów atrakcyjną ofertę w związku ze zbliżającym się rokiem szkolnym. "Powrót do szkoły z Auchan – przyjazna środowisku wyprawka szkolna na każdą kieszeń" to zdecydowany hit promocji ostatnich dni.

bDyWieUn

Na skompletowanie wyprawki szkolnej Auchan ma w ofercie ponad 450 artykułów szkolnych własnej marki. Są to m.in. artykuły szkolne z certyfikatem FSC, potwierdzającym zrównoważoną gospodarkę leśną. Są także produkty z tworzywa z recyklingu, które produkowane są bez rozpuszczalników, w opakowaniach bez plastiku lub biodegradowalnych.

Szeroka oferta produktów bez opakowań nie tylko wpływa na ograniczenie powstawania niepotrzebnych odpadów, ale także przekłada się na niższą cenę, której oczekują konsumenci - tłumaczy biuro prasowe Auchan.

Wyprawka szkolna za 9,99 zł

W ofercie "Powrót do szkoły z Auchan" znajdują się artykuły z bohaterami ulubionych bajek, markowe plecaki dla młodzieży, produkty dla osób leworęcznych, a także 3 kolekcje marki własnej Auchan artykułów szkolnych o jednolitym wyglądzie (począwszy od plecaka po zeszyty). Z oferowanych produktów można przygotować wyprawkę szkolną za 9,99 zł.

bDyWieUt

Czy w niedzielę 2 sierpnia jest niedziela handlowa?

Czy w niedzielę można zrobić zakupy w Auchan? Według kalendarza niedziel handlowych podczas tegorocznych wakacji będzie tylko jedna niedziela handlowa i nie jest nią 2 sierpnia. Najbliższa niedziela handlowa jest dopiero 30 sierpnia.

Zobacz także: Powrót do szkoły. Wiceszef ZNP: każdy nauczyciel musi mieć wykonany test na koronawirusa
bDyWieUu
bDyWieUO
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić