Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Powrót do szkoły. Wyprawka szkolna za 9,99 zł! Oferta tej sieci robi wrażenie

1
Podziel się

Jeszcze miesiąc został do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Uczniowie i ich rodzice już szykują się na powrót do szkoły. Jak co roku trzeba też zainwestować w wyprawkę szkolną. Tym razem jedna z sieci handlowych proponuje wyprawkę szkolną za jedyne 9,99 zł.

Powrót do szkoły. Wyprawka szkolna za 9,99 zł! Oferta tej sieci  robi wrażenie
Powrót do szkoły. Wyprawka szkolna za 9,99 zl w Auchan (Auchan, Materiały prasowe)
bEUTHejp

Powrót do szkoły. Wyprawka szkolna za 9,99 zł

"Powrót do szkoły z Auchan – przyjazna środowisku wyprawka szkolna na każdą kieszeń" - pod taką nazwą sieć handlowa proponuje wyprawkę dla uczniów. Jak podaje biuro prasowe Auchan, w ofercie jest ponad 450 produktów marki własnej, które wyróżniają się wysoką jakością, nowoczesnym designem i niską ceną, ale są też artykuły szkolne z certyfikatem FSC, potwierdzającym zrównoważoną gospodarkę leśną i produkty z tworzywa z recyklingu.

Co zawiera wyprawka szkolna za 9,99 zł? Auchan podaje, że znajduje się w niej 15 produktów, które są potrzebne każdemu uczniowi.

bEUTHejr

Powrót do szkoły. Wyprawka szkolna za 9,99 zł w sieci handlowej Auchan

Oferta wyprawki szkolnej związana jest z akcją Auchan, dotyczącą ochrony środowiska.

"W tym roku zapewniamy klientom nie tylko wybór artykułów szkolnych najwyższej jakości, w bardzo dobrej cenie, ale również pokazujemy, że decydując się na produkty ekologiczne mamy realny wpływ na ochronę naszej Planety. Zachęcamy naszych klientów do świadomych zakupów i przekonujemy, że każdy indywidualny zakup ma znaczenie" – przekonuje Dorota Patejko dyrektor Komunikacji i CSR Auchan Retail Polska.

bEUTHejx

Powrót do szkoły. Czy w niedzielę można też kupić wyprawkę szkolną w Auchan?

Które niedziele są niedzielami handlowymi? Czy wyprawkę szkolną za 9,99 zł kupimy też w niedzielę? Jak się okazuje, do końca wakacji pozostała jeszcze tylko jedna niedziela handlowa, która przypada w ostatnią niedzielę sierpnia. Sieć sklepów Auchan w niedzielę będzie czynna tylko 30 sierpnia. Poza tym zakupy należy robić wyłącznie od poniedziałku do soboty.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUTHejS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Krzykacz
rok temu
INFLACJA
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić