Pracownik Telewizyjnej Agencji Informacyjnej zakażony koronawirusem. TVP potwierdza

U jednego z pracowników wykryto zakażenie koronawirusem. TVP donosi jednak, że ta osoba została szybko odizolowana od innych. Nikomu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Koronawirus w PolsceKoronawirus w Polsce
Źródło zdjęć: © Getty Images | Sean Gallup

Telewizyjna Agencja Informacyjna nadzoruje powstawanie programów informacyjnych i wydawanie kanału TVP Info. Biuro prasowe TVP potwierdziło informację o zakażonym pracowniku. Wykrycie zakażenia miało miejsce w ubiegłym tygodniu. Osoba została natychmiast odizolowana od zespołu.

TVP potwierdziło zakażenie u jednego z pracowników

Jak podaje WP, TVP podkreśla i zapewnia, że stosuje się do wszelkich norm reżimu sanitarnego. Każdy ma sprawdzaną temperaturę przed wejściem do budynku. Praca ma odbywać się w mniejszych zespołach, które nie spotykają się w budynku stacji.

W Polsce potwierdzono w poniedziałek nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Infekcję wykryto u 595 osób. Odnotowano również 8 kolejnych przypadków śmiertelnych. Najwięcej, bo aż 150 przypadków zakażenia, odnotowano w województwie mazowieckim.

Edyta Górniak jest niewzruszona pracą podczas pandemii. "Ja tego nie odczuwam"

Źródło artykułu: o2pl
Wybrane dla Ciebie