Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Prezydent Andrzej Duda ma koronawirusa!

279

W sobotę rano pojawiła się informacja o tym, że prezydent Andrzej Duda zaraził się koronawirusem. Jego rzecznik uspokoił - polityk czuje się dobrze.

Prezydent Andrzej Duda ma koronawirusa!
Andrzej Duda ma koronawirusa (PAP)

Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy, przekazał niepokojące wieści za pośrednictwem Twittera. Wyjawił, że polityk przeszedł test na obecność COVID-19 w piątek.

Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami wczoraj Prezydent Andrzej Duda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi - poinformował Spychalski.

Prezydent Duda miał wykonany test po tym, jak odwiedził pracowników budujących szpital polowy na PGE Narodowym. Dzień wcześniej spotkał się z triumfatorką Rolanda Garrosa Igą Świątek.

Koronawirus w Polsce. Z kim Duda miał kontakt w ostatnich dniach?

Na PGE Narodowym prezydent Duda miał styczność z wieloma osobami, m.in. z szefem Kancelarii Premiera Michała Dworczyka. Pojawiają się nieoficjalne głosy, że ma on trafić na kwarantannę. Jeżeli tak się stanie, to będzie na niej przebywać drugi raz w ciągu ostatnich trzech tygodni.

Jak już zostało wspomniane, Andrzej Duda widział się również z Igą Świątek. Wizytę u prezydenta złożył też jej ojciec Tomasz. Bardzo możliwe, że także i oni zostaną skierowani na kwarantannę.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić