o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GG
|

Tajemnicza śmierć w Olsztynie. Policja publikuje nagranie i prosi o pomoc

66
Podziel się

Policja publikuje nagranie z monitoringu w Olsztynie. W nocy z 17 na 18 października 27-letni mężczyzna doznał obrażeń, w wyniku których zmarł. Funkcjonariusze poszukują i proszą o kontakt świadków zdarzenia.

Tajemnicza śmierć w Olsztynie. Policja publikuje nagranie i prosi o pomoc
Policja opublikowała nagranie (Policja)
bDImHudN

Policja z Olsztyna publikuje wideo i prosi o pomoc. W nocy z 17 na 18 października około godz. 2:00 doszło w tym mieście na ul. Krasickiego do niewyjaśnionego zdarzenia. Poważne obrażenia ciała odniósł 27-letni mężczyzna. Niestety poszkodowany pomimo udzielonej mu pomocy w szpitalu zmarł kilka dni później.

bDImHudP

Policja dotarła do nagrań monitoringu z okolicy. Widać na nich, że dwie osoby przebywały wtedy w okolicy zdarzenia. Mogą udzielić kluczowych dla sprawy informacji, które wyjaśnią okoliczności tragedii. Wideo zostało udostępnione nawet na kanałach policji w social mediach.

Policja prosi o pomoc w rozwiązaniu sprawy. Osoby będące na nagraniu, lub inne, które są w stanie je rozpoznać, proszone są o pilny kontakt z mundurowymi. Funkcjonariusze poszukują również wszystkich bezpośrednich świadków zdarzenia. Podkreślają, że nawet drobne informacje mogą dać nowe światło na sprawę.

bDImHudV
Zobacz także: Co z maseczką w busie, taksówce, samolocie? Rzecznik policji rozwiewa wątpliwości
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDImHueq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(66)
Do roboty
4 miesiące temu
Policja pilnuje wodza. Jak na Białorusi. A podatnik utrzymuje ich.
Oj, aż
4 miesiące temu
chciałoby się rzec: proście o pomoc tych z kordonów na Żoliborzu, tych co gazem w obywatela. Ale tu chodzi o życie 27 latka... Morderca na wolności, to gorzej niż partyjne służby.
Irys
4 miesiące temu
Prosię o pomoc demonstrantów z Żoliborza. Tych, wobec których uzyliscie gazu i armatek wodnych. Proście
bDImHuer
Hugojebiedlug
4 miesiące temu
Milicja dotarla do monitoringu i prosi 🤗🤗🤗 o pomoc ale czasy
bike
4 miesiące temu
A co robi wtedy POlicja, siedzi i kryje się na komisariatach, popijając kawę,paląc papieroski i prowadząc pogaduchy. Najlepiej aby jakiś świadek się zgłosił i im wszystko powiedział, a oni wtedy zbiorą laury oraz wskazał sprawcę, podając jeszcze jego dane i adres zamieszkania
Najnowsze komentarze (66)
Komisja
4 miesiące temu
Spotkał strajkujące "kobiety" i go dojechali za to, że miał krzyżyk na szyi
Cinmar
4 miesiące temu
Przecież można jechać z prędkością do 60 km/h gdy ktoś jest ubezpieczony na czarno to jego ciężko zobaczyć ... Dlatego wolę mieć mniej na liczniku ale nie za wolno
sowa
4 miesiące temu
Policja jak Taxi odwozi 100m do domu K. Pawłowicz. Ochrania rząd przed zwykłymi ludźmi, często tymi co ich wybrali.
Kusy
4 miesiące temu
To już nawet za policje trzeba wszystko robic lapac bandytow itp a ci siedza i nic nie robia
Naród
4 miesiące temu
To dobrze, że policja pilnuje wodza. Powinni go zamknąć w areszcie i tam pilnować, do czasu doprowadzenia go przed sąd i ogłoszenia wyroku. To największy przestępca tych czasów w naszym kraju.
sad
4 miesiące temu
Pozakładali sobie kamery i myślą że ludzie robotę za milicję będą odwalać
Janek dlugi
4 miesiące temu
Ale macie głupie porównania człowiek młody zginął a wy sprawy polityczne wtrącacie Po pierwsze jest pandemia i nie powinno być żadnych protestów , po drugie to jest ta stała ekipa protestująca co pod sądami , LGBT , KOD i to ich lewica napuszcza takie są realia
XXXLL
4 miesiące temu
atak prawicowca , zabił a potem się za niego pomodlił
bDImHuej
fsdgh
4 miesiące temu
jak zwykle zasłona dymna, dobrze wiedzą kto zamordował, ale przecież nie zawiną kolegi z sąsiedniego pokoju
Markot
4 miesiące temu
Co tu jest niewyjaśnionego? Całą drogę szedł za nim antymaseczkowiec lamane przez anty lgbt. Na koniec śmiertelnie pobił kolesia za długie włosy.
policjazomo)
4 miesiące temu
policjo zgłoś się do jedynego wodza pisu on wie wszystko .Trzeba było nie pilnować tego esbe balbiny na żoliborzu to byście znaleźli winego .a nie pilnować pokraki.niech covid będzie z nim.
fff
4 miesiące temu
nikt nigdy wam nie pomoże a wrecz powinno sie was i lekarzy przesladowac za to wszystko ,dobrze ze po smierci bedzie sprawiedliwosc i smiejcie si ile chcecie ,po drugiej stronie role sie odwroca
Danny
4 miesiące temu
No nie, poważnie???!!! Jest monitoring, wszytko widać, czy Pan dyspozytor na Komendzie spał, że nie wysłał natychmiast patrolu? Czy wysłał, ale z warszafki przyjechać to trochę trwa? Lepiej i łatwiej wlepić mandat za brak maseczki, bo kaska na socjalne wydatki "+" musi się zgadzać? Sami sobie pomóżcie i oczywiście społeczeństwu łapiąc tego bandytę. My patrzymy wam na ręce. Macie chronić i pomagać, a nie zachowywać się jak ORMO.
zico
4 miesiące temu
Widać Policjanci pojechali do warszawki.Tam pilna potrzeba tyle kobiet w jednym miejscu jak na dłoni widać.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić