Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Prognoza długoterminowa. Pogoda znów nas zaskoczy. Termometry pokażą ponad 26 stopni

3

Jeżeli zatęskniliście już za wysokimi temperaturami, to mamy wyśmienite informacje. Po chłodnym i deszczowym weekendzie znów zrobi się cieplej. Co nas czeka w najbliższych dniach?

Prognoza długoterminowa. Pogoda znów nas zaskoczy. Termometry pokażą ponad 26 stopni
(Ventusky.com)

Generalnie wrzesień przyniósł dobrą pogodę. Nie brakowało ciepłych i słonecznych dni, co na pewno ucieszyło mnóstwo osób.

Ostatnie dni przyniosły jednak ochłodzenie. Nie brakowało deszczu. Na niebie królowały natomiast chmury.

Mamy dobre informacje. W poniedziałek nie powinno już padać. Ponadto ma być cieplej. Portal fanipogody.pl donosi, że na krótko znajdziemy się w zasięgu klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem znad Rosji. Niestety, już po południu znów zacznie nam dokuczać niż.

Pogoda. Jak będzie w najbliższych dniach?

Pogoda po poniedziałku będzie się zmieniać. Co ważne, do Polski napłyną masy gorącego powietrza. Niestety, wyższe temperatury nie zagoszczą u nas na długo, ale generalnie najbliższy tydzień będzie ciepły - zaznacza serwis wiadomości.wp.pl.

Poza tym zanosi się na... gorący początek października. Do 5-6 października ma być naprawdę ciepło. Później aura znów zacznie się psuć, ale to w pełni zrozumiałe i uzasadnione.

Najbliższa sobota i niedziela mają być wyjątkowo ciepłe. Z przewidywań specjalistów wynika, że w niektórych częściach Polski temperatury przekroczą 26 stopni Celsjusza. Najcieplej będzie na wschodzie Polski.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić