Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Przemyśl. Tomasz S. aresztowany. Radny KO miał zlecić brutalne pobicie

108
Podziel się

Miejski radny z Przemyśla (woj. podkarpackie) został aresztowany. Jak dowodzą śledczy, Tomasz S. mógł zlecić pobicie mężczyzny, a następnie namawiać, aby zmienił zeznania. W przypadku udowodnienia winy S. spędzi w więzieniu nawet osiem lat.

Przemyśl. Tomasz S. aresztowany. Radny KO miał zlecić brutalne pobicie
Tomasz S. został aresztowany. Radny KO jest podejrzany o zlecenie pobicia (Facebook)
bEJIYEoR

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, Tomasz S. usłyszał zarzuty zlecenia pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Ofiara brutalnej napaści została zaatakowana kijem bejsbolowym, w wyniku czego doznała licznych otarć naskórka oraz zasinień.

Pobity doznał licznych otarć naskórka, zasinień poniżej siedmiu dni. Tomasz S. usłyszał zarzut zlecenia pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Jest to zarzut, w którym dochodzi do narażenia pobitego na wystąpienie poważniejszych skutków – podkreśla Marta Pętkowska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Przemyślu, cytowana przez PAP.
bEJIYEoT

Tomasz S. aresztowany. Radny KO z Przemyśla podejrzany o zlecenie pobicia

Zlecenie pobicia to nie jedyny zarzut, jaki obciąża Tomasza S. Radny KO miał nie tylko kierować napaścią, lecz także nakłaniać ofiarę, aby zmieniła zeznania obciążające sprawców. Zgodnie z dotychczasowymi ustaleniami prokuratury było ich łącznie trzech – jeden znajduje się już w rękach policji i usłyszał już zarzuty.

Dwaj pozostali napastnicy na razie nie zostali przesłuchani. Tożsamość jednego z nich jest znana prokuraturze dopiero niedawno, a trzeciego na razie pozostaje nieznana.

bEJIYEoZ

Decyzją prokuratury Tomasz S. spędzi kolejne trzy miesiące w areszcie, gdzie będzie oczekiwał na proces. Radny KO ma już za sobą przesłuchanie, jednak zarówno jego treść, jak i przyczyny, dla których S. miał zlecić pobicie, decyzją prokuratury na razie pozostaną tajemnicą dla opinii publicznej. Politykowi grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Zobacz też: Kierowca wyrzucił i pobił kobietę z auta. Nagranie z Rosji
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJIYEpu
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(108)
loo
7 miesięcy temu
... radny KO... i wszystko jasne...
Darek
7 miesięcy temu
Spoko ...Nie ma obawy skoro z PO to "niezależne" sądy go uniewinnia a do kicia wsadzą pobitego że śmiał się skarżyć.
partyzant z g...
7 miesięcy temu
Ot przemyska prokuratura nad którą krąży cień pisu i klerykału. Mój znajomy został oskarżony przez wyznawców pisu z podprzemyskiego Ostrowa o czyn karalny, rzekomo sfilmowany w trakcie popełnienia. Sprawa trafiła do sadu, gdzie świadek oskarżenia ale wstawiał się na wezwania aż sąd zasądził jego doprowadzanie. Oczywiście mój znajomy został uniewinniony skutkiem czego wyznawca pisu został oskarżony o fałszywe oskarżenie i fałszywe zeznania. Po przedstawieniu zarzutów i przesłuchaniu w charakterze podejrzanego prokuratura nagle umorzyła dochodzenie a sad karny nie znalazł podstaw do uchylenia tego kuriozalnego i sprzecznego z zasadami procesowymi postanowienia. Jakim cudem????Mamusia sprawcy fałszywego oskarżenia jest pisuarką i mieni się mocnymi kontaktami z ważnymi kacykami pisu na Podkarpaciu w tym z ,,plastusiem" i pierwszym lotnikiem. Byuła tak dobrym ,,fachowcem" dla pisu, że pomimo braku jakichkolwiek kwalifikacji i nie przejściu pozytywnie konkursu oraz ciążącego wyroku sądowego, na siłę zrobiono ją szefem placówki szkolnej w podprzemyskiej gminie F. Podobnie będzie z radnym S, może warto mu współczuć, że naraził się dobrej zmianie? Ot prawie sprawiedliwość pisowska, tylko czy prezes o tym wie?
bEJIYEpv
Tybet
7 miesięcy temu
Cały artykuł jest pisany przez osobę, która nie ma wiedzy faktycznej albo sprawa jest mocno naciągana przez propisowskie przemyskie organy ścigania aby uderzyć w radnego S z podkreśleniem, że jest on członkiem KO.
Mnm
7 miesięcy temu
Po pobiciu kijem bejsbolowym za które grozi do ośmiu lat i za samo podejrzenie zamyka się faceta ma 3 miesiące powinny być liczne złamania kończyn , pęknięcie podstawy czaszki , miesiące w szpitalu . A tu liczne otarcia naskórka i siniaki . Coś ta przemyska prokuraturę gruba nicią szyje ten akt oskarżenia na radnego .. KO , przypadek ?
Mnm
7 miesięcy temu
Gdyby to był radny PiS to uznano by to za kłótnie i spisano notatek służbowa . A ze radny KO to bez dowodów i zeznań zaraz na 3 miesiące . A tym czasem ten strasznie pobity ma uszkodzenia naskórka i pare siniaków .
Obserwator
7 miesięcy temu
Kto w końcu pobity czy pobita jak to jest napisane?.
Meandros
7 miesięcy temu
A dlaczego były senator PIS za zabicie pas jeszcze nie siedzi?!
rolo
7 miesięcy temu
Ale geba tego na zdjęciu to nie budzi zaufania.Wolałbym nie spotkac takiego w ciemnym zaaułku
Hela
7 miesięcy temu
No to pismak EKO się nie popisał, tak jak i KO. Mierny pismaku kto Tobie dał prawo wykonywania zawodu, kto? Otarcie naskórka, broń bandyty odbije Ci się czkawką, ale robisz to tak nie profesjonalnie że wszyscy śmieją się z tego artykułu.
hehe
7 miesięcy temu
To był ich człowiek więc kasta mu krzywdy nie zrobi.
smieszek
7 miesięcy temu
Na tej stronie wszystkie redaktorki to pełowcy i dziwicie się ze tak nieprecyzyjnie wręcz śmieszne są niektóre artykuły.
stary człowie...
7 miesięcy temu
Musi sie chłop pisowczykom mocno naraził. Atak kijem bejsbolowym i otarcie naskórka ? Dwudniowe siniaki ? Kij był skręcony z gazety ? To tak grubymi nićmi szyte, ze tylko pisiory mogły na to wpaść.
bEJIYEpn
zonk
7 miesięcy temu
radny KO - róbta co chceta
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić