Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Przemysław Czarnek zmieszany z błotem. "Nawiedziony pan"

416
Podziel się:

Działaczka SLD Justyna Klimasara postanowiła nie przechodzić obojętnie obok kontrowersyjnych słów przyszłego ministra edukacji i szkolnictwa wyższego Przemysława Czarnka.

Przemysław Czarnek zmieszany z błotem. "Nawiedziony pan"
(Instagram)

Przemysław Czarnek ma zostać ministrem edukacji i szkolnictwa wyższego. Ta nominacja wzbudziła ogrom kontrowersji. Nie brakuje takich, którzy twierdzą, że to kompletnie nietrafiony pomysł.

Czarnek zasłynął z kontrowersyjnych wypowiedzi. Jedną z nich przytacza "Super Express".

Idź i pracuj, jeździj na traktorze, na kombajnie, ucz się, rób karierę. Kariera w pierwszej kolejności, a później może dziecko. Prowadzi to do konsekwencji tragicznych. Pierwsze dziecko rodzi się nie w wieku 20-25 lat, tylko w wieku 30 lat. Jak się pierwsze dziecko rodzi w wieku 30 lat, to ile tych dzieci można urodzić? To są konsekwencje tłumaczenia kobiecie, że nie musi robić tego, do czego została przez pana Boga powołana - mówił Czarnek w trakcie wykładu na KUL.

Kontrowersyjny Czarnek. Co na to Klimasara?

Justyna Klimasara z SLD postanowiła zripostować. Mocno uderzyła w Czarnka.

Jak się pierwsze dziecko rodzi w wieku 30 lat, to ile tych dzieci można urodzić? - pyta minister Czarnek. Jego zdaniem kobieta predestynowana jest do rodzenia. Nie każdy chce mieć dzieci. Kobieta to nie inkubator. Nikt nie może kobietom dyktować ile dzieci ma mieć i kiedy - napisała na Twitterze.

Klimasara dodała jeszcze jeden wpis, tym razem udostępniając wideo, na którym można posłuchać wypowiedzi Czarnka. "Jestem 25-latką i singielką. Nie mam dzieci i zdecyduje się, kiedy będę miała odpowiedniego partnera i gotowość psychiczną. Nie będę szukać męża na siłę tylko dlatego, że mnie jakiś nawiedzony pan szykanuje" - podsumowała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(416)
emerytka
4 miesiące temu
Dlaczego pan Czarnek ma ,tylko dwoje dzieci?
Skorpion
10 miesięcy temu
A kiedy polska miala normalnych politykow? On doskonale pasuje do grona chorych psychopatow zwanych czasem polskim rzadem.
Cymo
10 miesięcy temu
Gdzie jest ta beczka w którą spuszcza się Przemo, bo w swoje stare huknął ino 2 razy
Belfer
rok temu
Pan Czarnek to chyba jest ze Średniowiecza
Kazimiera sz
2 lata temu
Nie taki diabeł straszny,dziewczęta.Nikt do łóżka wam się nie pcha.A to,że życie ludzkie jest od poczęcia to logiczne nie tylko dla P.Czarnka.
30stka
2 lata temu
Jakbym nie musiała pracować i nie mieszkała na wynajmie, to bym robiła dzieci. Musze jednak robić na siebie i nic nie zostaje, więc pozdro, nie będę się rozmnażać. Jak ktoś ma warunki niech się rozmaża, ale innym niech nie nakazuje jak ma żyć.
Błoto
2 lata temu
Nie znam żłoba , co to za jeden ?
Błoto
2 lata temu
Jak można błoto zmieszać z błotem ? Ten błoto był już błotem
z Lublina
2 lata temu
Ten uczelniany profesorek, bez dorobku naukowego jest tak samo przerażający jak niektórzy hierarchowie krk. Pondto przynosi wstyd swojej uczelni, sejmowi, własnym dzieciom i żonie
Cygan
2 lata temu
miła dziewczyna
niko
2 lata temu
W latach sześćdziesiatych gdy chodziłem do PRL-owskiej szkoły ojciec tłumaczył mi , że rządzący zakłamują historie, że to co mówi nauczyciel jest bzdurą, a prawda jest po stronie ojca. Okazała się ,że miał rację. Dziś ja moim wnukom tłumaczę, że to co mówią mu szkole nie zawsze jest prawdą, że to wroga ideologia, która chce z dzieci zrobić nieuków. I tak historia się powtarza. PZPR = PiS.
???
2 lata temu
A coż to za autorytet Pani Klimasara? Po co się powoływać na ta „ znaną” osobę .
Dddddddddd
2 lata temu
Dzisiaj wszystko co dziwne ma być cacy super.. Pytam dla czego normalni ludzie muszą ulegać takim dziwnym zachowaniom garstki niesczęśliwych. Proszę bronić normalności i nie wciskać dziwactwa na siłę.
Anton
2 lata temu
Inteligencja bije z twarzy tej Pani. Ewolucja tak ukształtowała kobiety, że są one predysponowane do rodzenia, co jednak nie oznacza, że ktoś ma je zmuszać do rodzenia dzieci. Mózg tej Pani nie ogarnia prostych sformułowań. Żeby nie było - nie popieram PiS za ich chore rozdawnictwo socjalne, ale Czarnek tutaj nie powiedział nic złego.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić