Angelika Karpińska| 

Dramat w Niemczech. W domu znaleziono ciała 5 dzieci

243

W mieszkaniu w Solingen w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia w Niemczech znaleziono ciała pięciorga dzieci. O ich zabójstwo podejrzewana jest 27-letnia matka, która później próbowała popełnić samobójstwo.


Dramat w Niemczech. W domu znaleziono ciała 5 dzieci
Tragedia w Niemczech. Nie żyje 5 dzieci (Getty Images)

W Solingen w Niemczech doszło do niewyobrażalnej tragedii. W jednym z mieszkań znaleziono ciała pięciorga dzieci w wieku 1, 2, 3, 6 i 8 lat.

Jak ustalił "Bild", na policję zadzwoniła babcia dzieci. Kobieta zgłosiła, że jej córka zabiła pięcioro swoich dzieci i wyszła z domu z szóstym dzieckiem w celu popełnienia samobójstwa.

Matka zabiła 5 dzieci i chciała popełnić samobóstwo

27-latka rzuciła się pod pociąg na dworcu głównym w mieście Düsseldorf - ok. 35 kilometrów od domu, w którym znaleziono ciała dzieci. Kobieta przeżyła i w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Tragedię przeżył również 11-letni syn kobiety, który nie został ranny. Na razie nie są znane dokładne przyczyny i okoliczności śmierci pozostałych dzieci.

Na razie nie możemy nic powiedzieć na temat motywu. Matka musi zostać przesłuchana. Nie możemy również powiedzieć nic o przyczynie śmierci, sprawa jest nadal badana - powiedział "Bild" rzecznik lokalnej policji.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ. (a tutaj oznacza zlinkowanie: https://liniawsparcia.pl/)

Zobacz także: Prolog: Łukasz Wroński opowiada o zbrodniach, które wstrząsnęły Polską

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić