o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Nagle wyciągnął broń! Przerażające nagranie ze Strajku Kobiet w Krakowie

261
Podziel się

W Krakowie, podczas wczorajszych protestów, doszło do przerażającej sytuacji, którą smartfonem udało się nagrać użytkownikowi Facebooka. Groźnie wyglądający mężczyzna nagle wyciągnął broń! Aż ciarki przechodzą po plecach.

Nagle wyciągnął broń! Przerażające nagranie ze Strajku Kobiet w Krakowie
Mężczyzna wyciągnął broń. (Facebook, Jan Koza)
bDTaynxN

Byli przekonani, że mają do czynienia ze zwykłym demonstrantem, jednak gdy wyciągnął broń, wstrzymali oddech i w milczeniu, po cichu, odjechali, mając nadzieję, że tej nocy przeżyją. Ta przerażająca sytuacja miała miejsce podczas protestów - twierdzi użytkownik Facebooka, który opublikował poniższy film.

Czy jednak była to prawdziwa broń? Nie ma co do tego pewności. Jak sugerują w komentarzach pozostali internauci - mogła być to po prostu "broń odpustowa".

bDTaynxP

Nie zmienia to jednak faktu, że osoby, które były najbliżej agresywnego mężczyzny, nie miały jak zweryfikować czy jest to prawdziwy pistolet, czy może jednak tylko zabawka, która nie zagraża ich życiu. Sytuacja była poważna, bo już samo zachowanie mężczyzny budziło niepokój. Wyciągając pistolet, zareagował on na krzyk kobiety. Jakby chciał pokazać, że oto "żarty właśnie się skończyły".

Internauta ostrzegł pozostałych demonstrantów. Ma też nadzieję, że sprawą zajmie się policja.

Drodzy Znajomi, zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie. Będąc w korku/kolumnie na ulicy Dietla, podczas protestu/demonstracji, jakiś mało sympatyczny pajac podszedł do nas, wyciągnął broń i zaczął mierzyć w naszą stronę. Jeżeli możecie, to szybciutko udostępnijcie u siebie, bo może uda się tego psychopatę złapać - czytamy.
bDTaynxV

Po chwili ktoś dodał.

Osobnik ten był widziany koło 21 nieopodal Ronda Czyżyńskiego - napisała internautka.

Wkrótce postaramy się skontaktować z policją, aby dowiedzieć się, czy krakowscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie do ww. sytuacji. Być może uda nam się otrzymać jakiś komentarz w powyższej sprawie.

bDTaynxW
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTaynyq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(261)
piotr
6 miesięcy temu
Chcieliście to macie skutki toczonej od 15 lat wojny polsko-polskiej.
cezary
6 miesięcy temu
plastikowa zabawka, lekka, na plastikowe kulki, ale sytuacja jest niebezpieczna, lepiej tego nie sprawdzac tylko zglaszac odpowiednim organom
LUK
6 miesięcy temu
a jednak się boicie! wcześniej czy później dojdzie do tragedii - tak to widzę
bDTaynyr
Piterek1961
6 miesięcy temu
A że będą ofiary??? Przecież to wojna
kabaret
6 miesięcy temu
Teraz wszyscy maja zasłonięte twarze i będą kręcić filmy na potrzeby sytuacji
Najnowsze komentarze (261)
Simon
6 miesięcy temu
Jakie przerażające . To widać atrape
Ella
6 miesięcy temu
Od urodzenia wierzyłam że Polacy to piękny szlachetny naród... Nie mogę uwierzyć że teraz to tylko odległe wspomnienie i zagnieździła się taka ilość nienawiści... Bardzo przykre
OLO
6 miesięcy temu
W POLSCE JEST POLICJA NIE
5858
6 miesięcy temu
Trybunał mógł się za to prawo antyaborcyjne zabrać później, nie w czasie pandemii..!
5858
6 miesięcy temu
Partia PiS powinna była przewidzieć ,że będą strajki,z jednej strony stwarza się pozory o bezpieczeństwie a z drugiej teraz decyduje o zmianie prawa aborcyjnego..to jest chore, może właśnie godziło o prowokacje dookoła tego ,aby ludzie wyszli na ulice i właśnie zachorował nie wierzę ,że coś takiego można było nie przewidzieć..każda młoda osoba może w wyniku poważnej infekcji stać się bezpłodna..to już może potem się nie skacząc do prawa antyaborcyjnego.bo będzie za późno na zmiany w organizmie.
J.Dietl
6 miesięcy temu
Inteligentna wspaniała, najlepsza młodzież natychmiast wydała werdykt: "psychopata". Trzeba się znać.
zulu
6 miesięcy temu
to chyba było tylko ostrzeżenie?
Poli
6 miesięcy temu
Nie idźcie na policję,tylko sobie zaszkodzicie,to są pachołki partii
bDTaynyj
hfg76
6 miesięcy temu
a może inscenizacja
Realista
6 miesięcy temu
Należy ścigać bandę histeryczek robiącą szopki na ulicach. Blokują ruch, wywołują korki i organizują nielegalne zgromadzenia w dobie światowej pandemii. Osoby odpowiedzialne za niszczenie kościołów i pomników oraz pozostałe dewastacje powinny odpowiadać karnie.
Belle
6 miesięcy temu
Dzisiaj facet mnie napadł w galerii, w miejscu publicznym gdzie było dużo osób! Nikogo nie prowokowałam, wybierałam sobie szampon a facet podchodzi do mnie i bez żadnego słowa uderzył mnie otwartą ręką w twarz po czym zwyczajnie wyszedł sobie ze sklepu! Wszystko widział ochroniarz i gdy poprosiłam go o pomoc to on parsknął pod nosem i powiedział "a to nie pani mąż? nie? a ja się tam nie wtrącam w afery". Kiedy zadzwoniłam po policję to czekałam na nich ponad godzinę i wiecie co?? NIE PRZYJECHALI. Co teraz?? Będziecie gwałcić kobiety w biały dzień na ulicy?? A ty co mnie uderzyłeś mam nadzieję że to przeczytasz i umrzesz na zarazę jeszcze w tym roku!!!!!!
sds
6 miesięcy temu
Dziwnie nagrany ten gość. Tak od stóp do głów bez ruszania.
cococococo
6 miesięcy temu
hahaha najpierw krzyczą "to jet wojna", a jak gość wyciąga pistolet to spiprzają XD
Myśliwy
6 miesięcy temu
Mam prawdziwą bron, czy w takim wypadku mógłbym go zastrzelić zakładając ze działałem w obronie własnej, choć teoretycznie nie powinienem przy sobie w tym momencie posiadać (legalnej) broni?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić