Przeszukiwali mapy Google. Znaleźli olbrzymi statek na środku Antarktydy

72

Na Antarktydzie, za pośrednictwem map Google, użytkownicy sieci odnaleźli sporych rozmiarów statek, który leży przewrócony na bok. Znalezisko wywołało w sieci ogromne poruszenie i natychmiast pojawiło się setki teorii, dlaczego statek leży porzucony na środku "lodowego" kontynentu.

Przeszukiwali mapy Google. Znaleźli olbrzymi statek na środku Antarktydy
Statek, który znaleziony został na Antarktydzie. (Mapy Google, Google Maps)

Antarktyda skrywa wiele tajemnic. Ostatnio jeden z użytkowników sieci, należący do internautów, którzy w wolnym czasie wertują mapy Google w poszukiwaniu rozmaitych sensacji, pochwalił się, że znalazł lodowy statek.

Maszyna o długości co najmniej 400 stóp, znajduje się na Antarktydzie. Na potwierdzenie, że faktycznie jest to statek, użytkownik sieci mówi o oczywistym kształcie znaleziska, a także o dwóch, charakterystycznych kominach.

Cokolwiek to jest, wygląda jak statek. Lodowy statek, jakkolwiek chcesz go nazwać, tak to wygląda: jacht o długości 400 stóp, który stoi u wybrzeży Antarktydy - tłumaczy internauta.

Jak dodaje inny, statek odnaleźć można pod Nową Zelandią, "około 100 mil od brzegu Antarktydy", czytamy na LAD Bible.

Mapy Google. Lodowy statek na Antarktydzie

Póki co nikt oficjalnie nie wypowiedział się, czym jest odkrycie internauty. Czy jest to statek? Prawdopodobnie tak. Jeden z komentujących podzielił się najbardziej prawdopodobną hipotezą. Według niego internetowe poruszenie nie jest tutaj uzasadnione.

Moim zdaniem żadna sensacja. Statek pewnie się popsuł, a to Antarktyda, więc go porzucili i już. Ot, wielkie mi halo - czytamy.
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić