aktualizacja 

"Przyjdą Polacy". Tym propaganda Moskwy "karmi" Rosjan w telewizji

Do mediów społecznościowych trafiło nagranie, na którym Władimir Sołowjow ostrzega obywateli Rosji. - Jesteśmy na wojnie z NATO. To trzeba zrozumieć. NATO robi wszystko, by zniszczyć Rosję. Skończą się Ukraińcy, przyjdą Polacy, jeszcze bardziej niż teraz - powiedział. Jest to kolejny przykład kłamliwej rosyjskiej propagandy.

"Przyjdą Polacy". Tym propaganda Moskwy "karmi" Rosjan w telewizji
Władimir Sołowjow (Twitter, @Gerashchenko_en)

We środę (31 maja) Anton Heraszczenko, doradca ukraińskiego ministerstwa spraw wewnętrznych, w mediach społecznościowych udostępnił fragment wypowiedzi Władimira Sołowjowa. Czołowy rosyjski propagandysta w programie, który emitowany był we wtorek (30 maja) skomentował atak dronów na Moskwę. 

Rosyjski propagandysta Sołowjow straszy Rosjan, że wojna dotyczy wszystkich. I jak zwykle wezwał do zniszczenia ukraińskich miast - napisał na Twitterze Anton Heraszczenko.

Władimir Sołowjow: skończą się Ukraińcy, przyjdą Polacy

Na nagraniu słyszymy, jak Władimir Sołowjow, podkreśla, że im szybciej mieszkańcy Rosji zdadzą sobie sprawę z tego, iż trwa wojna, tym szybciej Kreml ją wygra.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Oto co szykuje Putin. Gen. Pacek podał datę
Im wcześniej mieszkańcy Moskwy, Jekaterynburga, Czelabińska, Petersburga zrozumieją, że trwa wojna, tym szybciej my w tej wojnie wygramy. Będą problemy jeśli oni wciąż będą przekonani, że coś się tam gdzieś dzieje i że to tak naprawdę to nic - powiedział.

Dodał, że wszyscy Rosjanie muszą zrozumieć, że wojna "nie zakończy się jutro". Podkreślił również, że "ta wojna wpłynie na wszystkich".

Jesteśmy na wojnie z NATO. To trzeba zrozumieć. NATO robi wszystko, by zniszczyć Rosję. Skończą się Ukraińcy, przyjdą Polacy, jeszcze bardziej niż teraz - stwierdził.

Władimir Sołowjow wezwał do zniszczenia Ukrainy

Kremlowski dziennikarz wezwał Rosjan, by nie panikowali i zachowali spokój. Zaapelował także, aby zastanowił się, co "zrobili i robią dla zwycięstwa Rosji". 

Dlatego, bądźcie czujni, nie panikujcie, bądźcie spokojni. Musicie zadać sobie pytanie: Co zrobiłem dla zwycięstwa? Co jestem w stanie zrobić, żeby wygrać? - mówił.

Władimir Sołowjow ponownie wzywa do zniszczenia Ukrainy.

Kijów powinien zostać zniszczony. Odessa, Charków, Dniepr, Lwów, Iwano Frankiwsk - także. Dzisiaj powinno być tam więcej ataków, mocniejsze niż te, które są teraz. To jest wojna i inaczej już być nie może - powiedział.

Słowa Władimira Sołowjowa to kolejny idealny przykład propagandowych działań strony rosyjskiej.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić