aktualizacja 

Szokujące słowa w rosyjskiej telewizji. Chodzi o Putina

Od 24 lutego 2022 roku za naszą wschodnią granicą trwa wojna. W związku z tym Rosja została objęta sankcjami przez większość krajów świata. Jak zauważa Borys Nadieżdin "pod obecnym kierownictwem nie ma dla nas (Rosji - przypis red.) powrotu do Europy". - Powinniśmy wybrać innego przywódcę niż Władimir Putin - stwierdził opozycyjny polityk w rosyjskiej telewizji.

Szokujące słowa w rosyjskiej telewizji. Chodzi o Putina
Władimir Putin (EPA, PAP, Twitter, @Gerashchenko_en, MIKHAEL KLIMENTYEV,SPUTNIK, KREMLIN POOL)

W sobotę (27 maja) Anton Heraszczenko, doradca ukraińskiego ministerstwa spraw wewnętrznych na Twitterze udostępnił wideo, na którym opozycyjny polityk Borys Nadieżdin otwarcie krytykuje przywództwo Władimira Putina. Miało to miejsce w programie Andrieja Norkina.

- Pod obecnym kierownictwem nie ma dla nas powrotu do Europy. Po prostu musimy wybrać inne władze do rządzenia tym krajem, które zakończą wojnę w Ukrainie. Musimy odbudować relacje z krajami europejskimi, aby wszystko wróciło do normy - podkreślił Borys Nadezhdin w trakcie dyskusji w rosyjskiej telewizji.

Prowadzący nie był zaskoczonym tymi słowami. - Ależ pan jest przewidywalny. Spodziewałem się, że pan to wszystko powie. Słowo w słowo. 100 proc. To jest nudne - stwierdził gospodarz programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Oto co szykuje Putin. Gen. Pacek podał datę

Borys Nadieżdin: powinniśmy wybrać kogoś innego, nie Putina

Borys Nadieżdin przypomniał również, że w przyszłym roku w Rosji odbędą się wybory prezydenckie. - Powinniśmy wybrać kogoś innego, nie Putina. Wówczas wszystko będzie dobrze - podkreślił.

Zdaniem prowadzącego, wyborcy posłuchają tylko krytyki skierowanej w kierunku rosyjskiego przywódcy, a ostatecznie i tak zagłosują inaczej niż sugeruje opozycjonista.

- Dobrze, zakończmy dyskusję tutaj - uciął nagle gospodarz programu.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kim jest Borys Nadieżdin?

Boris Nadieżdin to rosyjski polityk opozycyjny blisko związany z zamordowanym w 2015 r. w tajemniczych okolicznościach Borysem Niemcowem. W rosyjskim parlamencie przez jedną kadencję zasiadał jako członek ugrupowania o nazwie Sojusz Sił Prawicowych.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić