Angelika Karpińska| 

Przyłożyła dziecko do szyby w zoo. Nagranie jest hitem YouTube'a

254

Internauci są zachwyceni nagraniem z zoo w Bostonie. Widać na nim goryla, który wydaje się być zafascynowany niemowlęciem trzymanym w ramionach matki. Zwierzę wpatruje się w dziecko przez szybę i próbuje je pogłaskać.

Przyłożyła dziecko do szyby w zoo. Nagranie jest hitem YouTube'a
Niezwykłe nagranie z zoo w Bostonie (YouTube)

Emmily Austin wybrała się ze swoim mężem oraz 5-miesięcznym synkiem do Franklin Park Zoo w Bostonie. Niemowlę od razu zwróciło na siebie uwagę samicy goryla o imieniu Kiki.

Goryl nie mógł oderwać wzroku od śpiącego dziecka

Zwierzę przez ok. 5 minut czule wpatrywało się w dziecko przez szybę. Goryl próbował nawet pogłaskać i złapać za rękę śpiącego chłopca.

Emmily początkowo nie wiedziała, dlaczego zwierzę jest tak zauroczone jej dzieckiem. Okazało się jednak, że Kiki również jest matką. W pewnym momencie samica goryla pokazała przez szybę swojego potomka o imieniu Pablo. Mały goryl urodził się w październiku i jest piątym dzieckiem Kiki.

To było takie słodkie. Przez ponad pięć minut po prostu siedziała, obserwując go i wpatrując się w niego z miłością. Wyglądała po prostu na zakochaną. Pokazała swojemu dziecku moje dziecko. Można było zobaczyć emocje w jej oczach - wspomina Emmily Austin.

Chociaż 5-miesięczny Canyon przespał spotkanie z gorylem, to matka zapewnia, że wróci z nim do zoo. Kobieta twierdzi, że nie miała pojęcia, iż wizyta w tym miejscu będzie tak niezwykłym doświadczeniem.

Nagranie, które pokazuje niesamowitą reakcję goryla, ma już ponad pół miliona wyświetleń na YouTube. Pracownicy zoo twierdzą, że to nie pierwszy raz, gdy Kiki interesuje się dziećmi.

Zawsze żartujemy, że gdyby dziecko wpadło do jej wybiegu, Kiki by go nie oddała. Ona tak bardzo uwielbia dzieci - powiedział dyrektor zo John Linehan.

Zobacz także: Krab kradnie buty. Zaskakujące nagranie z plaży

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić