Szok na porodówce. Nagranie ma już 30 mln wyświetleń

143

Pewna Amerykanka zaszokowała internautów na TikToku. Zamieściła wideo, na którym pokazała swoje dziecko, które urodziło się znacznie większe niż statystyczny noworodek.

Szok na porodówce. Nagranie ma już 30 mln wyświetleń
Dziecko urodziło się znacznie większe niż planowano (TikTok)

Matka została wywołana do tablicy przez inną użytkowniczkę TikToka. Ta powiedziała, że chciałby zobaczyć możliwie największego noworodka. W odpowiedzi uzyskała informację, że drugi syn pewnej Amerykanki urodził się ważąc aż 6,6 kg i mając 60 cm długości. Zdaniem uczonych waga ta jest dwukrotnie większa od statystycznego dziecka po narodzeniu.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Poród kobiety należał do wyjątkowych. Na nagraniu przyznała, że urodziła w 38 tygodniu ciąży poprzez cesarskie cięcie, a do przecięcia pępowiny potrzebni byli dwaj lekarze. Noworodek spędził 11 dni na OIOMIE. W szpitalu nie było nawet dla niego ubrań w odpowiednim rozmiarze. Historia zachwyciła internautów, którzy obejrzeli nagranie ponad 30 milionów razy. Ich pozytywny, pełen ciekawości odzew spowodował, że autorka zdecydowała się nagrać kolejne wideo.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Okazało się, że chłopiec z nagrania ma już 5 lat i waży 14 kg. Drugie wideo pokazało, jak dziecko zmieniało się od momentu swoich narodzin aż do dziś. Matka przyznała, że jej syn jest zdrowy i często uparty. Ponadto pięciolatek kocha baseball, futbol amerykański oraz monster trucki.

Internautów zachwyciła historia chłopca. Wielu z nich żartowało, że ten urodził się już jako dorosły mężczyzna. Duży chłopiec nie pobił jednak Światowego Rekordu Guinessa. Największy noworodek w historii urodził się w 1955 roku we Włoszech i ważył ponad 10 kg.

Zobacz także: Szczepienie na COVID. Profesor Simon odniósł się do "wpadki" rządu
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić