Putin zrobił to na wizji. Wszystkim szczęki opadły

354

Państwowe media w Rosji nie mogą się nachwalić Władimira Putina. Wszystko dlatego, że prezydent... złapał staczający się z biurka ołówek. Zachwytów nie ma końca, a internauci zrywają boki ze śmiechu.

Putin zrobił to na wizji. Wszystkim szczęki opadły
Putin i jego uciekający ołówek.

Gospodarzem programu "Moskwa. Kreml. Putin", do którego zaproszenie przyjął Władimir Putin, jest Władimir Sołowjow. Odcinek został wyemitowany na kanale Rossija-1. Ze względu na pandemię COVID-19 prezydent Rosji połączył się z Sołowojem zdalnie.

Putin złapał ołówek. "Nie stracił umiejętności sztuk walki"

W trakcie wywiadu po biurku Władimira Putina zaczął toczyć się ołówek. Nie spadł na podłogę, bo prezydent w porę go złapał.

Prowadzący był pod wielkim wrażeniem. Przy okazji kolejnego odcinka programu "Moskwa. Kreml. Putin" zapytał nawet swojego gościa, czy byłby zdolny powtórzyć wyczyn Putina.

Jego reakcje były fantastyczne, najwyraźniej nadal jest w świetnej kondycji, nie stracił swoich umiejętności sztuk walki. Pawle (gość programu – przyp. red) też musisz ćwiczyć tak dużo, jak tylko zdołasz – ekscytował się Sołowjow.

Nie wszyscy podzielali entuzjazm gospodarza programu "Moskwa. Kreml. Putin". Wielu internautów wyśmiało zachowanie Sołowjowa, uważając je za przesadzone. "Gdyby ołówka nie złapał Putin, zrobiłby to żołnierz NATO", "nawet ołówek chciał uciec przed Putinem" - komentują w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Zobacz też: Rosja żąda prawa do planety Wenus. Zaskakujące słowa prezesa Roscosmos
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić