Putin nie ma czasu na kobiety? Rosyjska polityk uchyla rąbka tajemnicy

Władimir Putin nie chce tracić czasu na kobiety, a była gimnastyczka sportowa Alina Kabajewa została mu po prostu podsunięta przez oligarchów – twierdzi była deputowana Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej Maria Maksakowa. Śpiewaczka operowa i blogerka opisuje, że rosyjski dyktator nawet przez chwilę nie myślał o zamieszkaniu z partnerką. – Nie mogła przełamać jego "niezrozumiałej oziębłości" – zdradza była polityk.

Putin nie ma czasu na kobiety? Rosyjska polityk uchyla rąbka tajemnicy
Władimir Putin ze swoją rzekomą kochanką Aliną Kabajewą (Kreml)

Od dawna mówi się o rzekomym romansie Władimira Putinem z mistrzynią olimpijską w gimnastyce artystycznej Aliną Kabajewą. Według nieoficjalnych informacji, rosyjski przywódca ma mieć z nią trójkę dzieci. Teraz głos w sprawie zabrała była deputowana rosyjskiej Dumy Maria Maksakowa.

Zdaniem śpiewaczki operowej i blogerki, Kabajewa pojawiła się w życiu Putina znienacka. Mieli podsunąć mu ją otaczający go oligarchowie. Maksakowa twierdzi, że początkowo dyktator uważał romans z Kabajewą za korzystny. Miał on jednoznacznie uciąć plotki o jego skłonnościach Putina do mężczyzn.

Putin pozorował swoje zauroczenie w Kabajewej, ale kiedy miało dojść do czegoś poważniejszego, wszyscy zdali sobie sprawę, że na pewno nie zamierza z nią mieszkać. Nie chce dzielić z kobietami swojego wolnego czasu – oceniła w programie najnowszym odcinku programu Argument Maria Maksakowa.

Romans Putina z Kabajewą. Była rosyjska deputowana zdradza szczegóły

Choć Kreml nieustannie zwiększa presję na społeczność LGBT i zapowiada zwalczanie "homoseksualnej propagandy", według Maksakowej w Rosji od jakiegoś czasu krążą plotki o rzekomej "nietradycyjnej" orientacji Władimira Putina. Podobne pogłoski mają dotyczyć przewodniczącego Dumy Państwowej Wiaczesława Wołodina.

Była rosyjska deputowana twierdzi, że Kabajewa była swojego czasu bardzo szanowana przez sojuszników Władimira Putina. Wiedziano bowiem, że znajduje się w kręgu najbliższych osób dyktatora. – Sportsmenka nie mogła jednak przełamać "niezrozumiałej oziębłości" Putina – oceniła Maksakowa.

Jedyną rzeczą, z którą dobrze sobie poradziła, było to, że urodziła Putinowi "następcę". Na razie jednego. Skoro to nie działało, postanowiła więc zająć miejsce drugiego następcy – zaznaczyła śpiewaczka operowa.

Kochanka Putina chce objąć władze? "Planuje stanąć na czele Rady Federacji"

Zdaniem Marii Maksakowej, Alina Kabajewa ma spore ambicje polityczne. W ostatnim czasie próbowała zmusić Władimira Putina, by pozwolił jej być bliżej siebie, także w sensie politycznym. Kochana dyktatora chce bowiem stanąć na czele Rady Federacji.

Chce bez ceregieli i żadnych wyborów stanąć na czele Rady Federacji i wysiudać obecną przewodniczącą Walentynę Matwijenko, która pochodzi z Szepietówki w obwodzie chmielnickim na Ukrainie – twierdzi była rosyjska deputowana.

Po rozpoczęciu przez Rosję inwazji na Ukrainę, Alina Kabajewa miała wraz z dziećmi wyjechać do Szwajcarii. Ostatni raz widziano ją w kwietniu.

Obejrzyj także: Putin użyje broni jądrowej? "Nie wiemy, jaka jest jego desperacja"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić