aktualizacja 

"Putin umrze w ciągu dwóch lat". Szef wywiadu nie ma wątpliwości

Szef ukraińskiego wywiadu wojskowego twierdzi, że Władimir Putin cierpi na kilka poważnych chorób, które doprowadzą do jego śmierci w ciągu najbliższych dwóch lat. "Nie ma przed nim długiego życia" - stwierdził Kyryło Budanow.

"Putin umrze w ciągu dwóch lat". Szef wywiadu nie ma wątpliwości
Władimir Putin ma już tylko dwa lata życia? (Getty Images)

Według szefa ukraińskiego wywiadu Władimir Putin ma przed sobą niecałe dwa lata życia. Prezydent Rosji podobno cierpi na liczne choroby, których już nie da się leczyć.

Putinowi zostały tylko dwa lata?

Putin nie ma przed sobą długiego życia - powiedział na łamach "USA Today" Kyryło Budanow.

Budanow zapewnia, że informacje, które przekazuje są prawdziwe. Mają pochodzić od ukraińskich szpiegów, którym udało się przeniknąć na Kreml.

Ostatnie publiczne wystąpienie prezydenta zdaje się potwierdzić te teorie. 12 czerwca, podczas gali rozdania państwowych medali i nagród na Kremlu, Władimir Putin miał problemy z chodzeniem i utrzymaniem się na nogach, które wyraźnie drżały. Co więcej, jego twarz była opuchnięta.

9 maja podczas parady zwycięstwa na placu Czerwonym w Moskwie sytuacja wyglądała podobnie. Putin miał wyraźnie spuchniętą twarz, ograniczał ruch do minimum i siedział przez cały czas w jednej pozycji. Jego nogi zaś nakryte były grubym kocem.

Plotki o pogarszającym się stanie zdrowia Putina pojawiły się już kilka lat temu. Wtedy mówiono, że prezydent Rosji cierpi na Parkinsona lub nowotwór. Kreml nigdy nie potwierdził żadnej z tych pogłosek.

Kilka dni temu pojawiły się informacje o operacji, którą miał przejść Putin. Kanał na Telegramie o nazwie "Generał SVR" napisał, że w nocy z 16 maja na 17 maja prezydent Rosji przeszedł operację chirurgiczną, która się powiodła. Kanał prowadzony jest prawdopodobnie przez byłego porucznika rosyjskiej Służby Wywiadu Zagranicznego o pseudonimie "Wiktor Michajłowicz".

Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić