Rafał Trzaskowski w szpitalu. "Trzymajcie kciuki"

240

Rafał Trzaskowski trafił do szpitala. Prezydent stolicy poinformował o tym pośrednictwem mediów społecznościowych. Jest komentarz rzecznika Platformy Obywatelskiej.

Rafał Trzaskowski w szpitalu. "Trzymajcie kciuki"
Rafał Trzaskowski trafił do szpitala. Prezydent Warszawy choruje na COVID-19 (Getty Images)

Rafał Trzaskowski wylądował w szpitalu. Zapewnił na Twitterze, że pozostaje pod opieką pracowników medycznych.

Jestem w szpitalu. Pod dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek – napisał Rafał Trzaskowski na Twitterze.

Prezydent Warszawy wyraził nadzieję, że już za kilka dni będzie mógł opuścić placówkę. Zaapelował również do internautów, aby uważali na swoje zdrowie. - Trzymajcie kciuki i za kilka dni, mam nadzieję, wracam do pracy. Uważajcie na siebie – napisał Rafał Trzaskowski.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Zobacz też: Koronawirus w Polsce. Rafał Trzaskowski zakażony. Marcin Kierwiński: ma pierwsze objawy

Jan Grabiec, rzecznik Platformy Obywatelskiej, w rozmowie z Wirtualną Polską potwierdził pobyt Rafała Trzaskowskiego w szpitalu. Zapewnił, że jest w stałym kontakcie z prezydentem Warszawy, jednak nie był upoważniony do przekazania szczegółów odnośnie jego stanu zdrowia.

Jesteśmy w stałym kontakcie. Powody hospitalizacji są znane, już kilka dni temu informował o tym, że jest zakażony koronawirusem. Nie jestem jednak upoważniony do przekazywania informacji na temat stanu zdrowia pana prezydenta – podał w rozmowie z Wirtualną Polską Jan Grabiec.

W piątek 12 marca Rafał Trzaskowski oficjalnie poinformował, że przebywa z żoną i dziećmi na kwarantannie. Jak przyznał, na COVID-19 zachorowała Małgorzata Trzaskowska. Na początku prezydent Warszawy zapewniał, że nie został jeszcze zarażony, jednak jeszcze tego samego dnia testy wykazały, że informacja jest już nieaktualna.

Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie! – podał Rafał Trzaskowski na Twitterze.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić