"Z powodu obrad Sejmu". Zdjęcie krąży po sieci

517

Obrady Sejmu pod wodzą marszałka Szymona Hołowni stały się prawdziwym hitem sieci. 11 i 12 grudnia to niewątpliwie gorące dni na Wiejskiej, co przekłada się na jeszcze większe zainteresowanie. Do tego stopnia, że obywatele przerywają pracę by na żywo patrzeć jak formuje się w kraju nowy rząd.

"Z powodu obrad Sejmu". Zdjęcie krąży po sieci
Zdjęcie sprzedawców choinek zawojowało sieć. (Facebook, PAP)

Dzień dwóch premierów jak okrzyknięto już poniedziałek 11 grudnia, wzbudza ogromne emocje wśród Polek i Polaków.

Na zmiany w polskim parlamencie, jakie nastąpią po końcu dwóch dekad rządów PiS wielu oczekuje ze zniecierpliwieniem i w emocjach.

Okazuje się, że niektórzy tak bardzo pragną uczestniczyć w epokowej zmianie dla naszego kraju, że w czasie obrad Sejmu, podczas których nastąpi długo wyczekiwana zmiana rządu rezygnują z pracy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ostre reakcje na słowa posłanki Polski 2050. „Czy Lech Kaczyński nie znał Konstytucji?”

Dobrze oddaje to fotografia jaką na swoim facebooku zamieścił Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Widać na niej apel sprzedawców choinek, którzy w dniach gdy transmitowane będą wystąpienia odchodzących i rozpoczynających kadencję polityków zapowiadają przerwy w pracy.

Z powodu obrad sejmu w dniach 11/12/13 grudnia sprzedaż choinek ograniczona do godziny 13.00. Przepraszamy - napisali na kartonie sprzedawcy z Warszawy.

A OMZriK komentuje na swoim profilu udostępnione zdjęcie: "Do Polski wraca normalność! Ludzie nareszcie czują, że są traktowani serio i mają wpływ na politykę. Aż się chce oglądać obrady Sejmu"

Historyczne obrady Sejmu, w trakcie których dojdzie do długo oczekiwanej wymiany rządu i końca PiS w najbliższych dniach będą transmitowane na wielu kanałach. Oprócz telewizji czy Internetu można oglądać je w warszawskiej Kinotece w PKiN.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić