Kamil Niewiński| 
aktualizacja 

To nie fotomontaż. Ludzie naprawdę je sprzedają

109

Pomysłowość niektórych ludzi naprawdę nie zna granic. Pośród prezentów, jakie proponowane są przez sprzedawców na portalach aukcyjnych, możemy znaleźć naprawdę nietypowe produkty, jak na przykład kubek z podobizną Szymona Hołowni.

To nie fotomontaż. Ludzie naprawdę je sprzedają
Kubki z podobizną Szymona Hołowni prawdziwym hitem sieci (AKPA, Allegro)

Oferty, jakie możemy znaleźć na portalach aukcyjnych, czasami mogą naprawdę zaskakiwać. Ich największe natężenie jest oczywiście najmocniej zauważalne w okresach świątecznych, kiedy to ludzie najchętniej poszukują idealnych prezentów dla swoich najbliższych. 

Znalezienie mikołajkowego upominku sprawia trudność? Pomóc mogą inspiracje przygotowane przez sprzedawców, a tych nie brakuje. Jeden produkt staje się w ostatnich dniach prawdziwą sensacją w mediach społecznościowych. Chodzi o kubek, na którym możemy znaleźć podobiznę Szymona Hołowni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Woliński o Hołowni w roli marszałka Sejmu. Przy okazji wbił szpilę (?) prezydentowi! Też widzi siebie w polityce?

Nowy marszałek Sejmu jest prawdziwą gwiazdą ostatnich tygodni. Zyskał on nie tylko w oczach wyborców, ale również internautów dzięki wielu działaniom w mediach społecznościowych jak rozpoczęcie podcastów, codzienne briefingi i wiele ripost w trakcie posiedzeń Sejmu.

Nic więc dziwnego, że jak grzyby po deszczu zaczęły na Allegro wyrastać oferty kubków z Hołownią. Nie jest to bowiem pojedynczy pomysł - wielu sprzedawców zwęszyło interes wśród osób, które chciałyby zaopatrzyć się w naczynie z podobizną marszałka na fali znacznego skoku jego popularności.

Kubki z Hołownią nowym hitem. Nie on pierwszy, nie ostatni

Fakt, że nagle podobizna Szymona Hołowni zaczęła lądować na naczyniach, dla części osób nie będzie raczej żadnym zaskoczeniem. W kulturze internetowej kubki z osobami znanymi z memów czy żartów, a te strefy mocno przenikają się z polityką, są pewnym symbolem i wiele osób kupuje je ironicznie.

Tym bardziej że zdjęcia bardzo często są mocno przerabiane, by podkreślić ich śmieszność. Dla przykładu na jednym z produktów możemy znaleźć również kwiaty, a także podpis: "Niech ten dzionek będzie perfekcyjny; Życzy Ci tego marszałek rotacyjny".

W bardzo podobnym stylu sprzedawcy oferują już od dłuższego czasu kubki m.in. z prezydentem Andrzejem Dudą, Jarosławem Kaczyńskim czy Mateuszem Morawieckim. Ba, w Internecie możemy nawet znaleźć ofertę kubka z Donaldem Tuskiem, który na głowie ma czapkę św. Mikołaja!

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić