Robili to w biały dzień na ławce w parku. Poznaniacy zgorszeni

170

Nie takiego widoku spodziewali się poznaniacy, którzy wybrali się z rodzinami na sobotni spacer do parku. Jedna ze spacerowiczek nagrała parę w bardzo dwuznacznej sytuacji na ławce. Świadkowie byli zgorszeni, a internauci mają niezły ubaw.

Robili to w biały dzień na ławce w parku. Poznaniacy zgorszeni
Para została przyłapana w poznańskim parku (Facebook)

Osoby spacerujące po parku między osiedlem Czecha i osiedlem Rusa w Poznaniu w sobotnie popołudnie miały niezłe widowisko. Na jednej z ławek siedziała para, której nietypowe zachowanie wzbudziło pewne podejrzenia przechadzających się w pobliżu poznaniaków.

Nieobyczajne zachowanie w parku

O sytuacji poinformowała czytelniczka portalu epoznan.pl, która nagrała oddającą się pieszczotom dwójkę, a wideo wysłała do redakcji. Można nim zobaczyć kobietę siedzącą okrakiem na mężczyźnie i wykonującą dwuznaczne ruchy.

Spacerowały rodziny z dziećmi, niestety tej parze to zupełnie nie przeszkadzało - napisała autorka nagrania.

Choć widok zgorszył podobno wiele osób, sierż. szt. Łukasz Kędziora z biura prasowego wielkopolskiej policji powiedział w rozmowie z epoznan.pl, że funkcjonariusze nie otrzymali żadnego zgłoszenia w tej sprawie.

Nie wiadomo, czy para rzeczywiście dopuściła "wybryku nieobyczajnego", który jest wymieniony w kodeksie wykroczeń. Jeśli tak, mogłabym im za to grozić kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 zł albo kara grzywny.

Zobacz także: Misia Furtak o "najlepszych cytatach z pierwszej damy". 30 sekund ciszy
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić