+18
UWAGA!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.

Skandal w warszawskim tramwaju. Motorniczy oglądał film dla dorosłych

41

W jednym z tramwajów w Warszawie miała miejsce skandaliczna sytuacja. Motorniczy w trakcie pracy został przyłapany na oglądaniu filmów dla dorosłych.

Skandal w warszawskim tramwaju. Motorniczy oglądał film dla dorosłych
Motorniczy oglądał filmy dla doroslych (Wikimedia Commons)

Do zdarzenia doszło w czwartek 30 grudnia przed godz. 17 w tramwaju linii 25 jadącym w kierunku pętli na ul. Banacha. Motorniczy w trakcie pracy oglądał filmy dla dorosłych.

Przyłapali go dziennikarze portalu goniec.pl, którzy nagrali bulwersującą sytuację. Na wideo widać, że motorniczy oglądał nieprzyzwoite filmy w trakcie prowadzenia pojazdu i trzymał dłonie na telefonie.

Zobacz także: SZOK! Warszawski motorniczy umila sobie pracę filmami dla dorosłych
Nie trzeba być specjalistą, aby stwierdzić, że w negatywny sposób wpływało to zarówno na jego skupienie na drodze, jak i czas reakcji na ewentualne zagrożenie - podkreśla portal goniec.pl.

Bulwersujące zachowanie motorniczego. Zostanie zwolniony z pracy?

Rzecznik Tramwajów Warszawskich przekazał, że ustalono tożsamość maszynisty. Zapewnił, że zostaną wobec niego wyciągnięte konsekwencje.

Ustaliliśmy, kim, jest osoba, która prowadziła tego dnia tramwaj. Sytuacja pokazana na filmie jest absolutnie naganna i nie ma miejsca na tego typu zachowania pracowników. Bardzo mi przykro, że do niej doszło. Rozmawiałem przed chwilą z przełożonym pracownika i wyciągniemy wobec niego konsekwencje służbowe. Możliwe jest zwolnienie z pracy - powiedział dziennikarzom Maciej Dutkiewicz, rzecznik prasowy spółki Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

Zobacz także: Skandal we Francji. Zabawy żołnierzy w obozie dla uchodźców

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić