Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JKM
|

Zrobił to w tramwaju. Nieobyczajne zachowanie w Sosnowcu

144
Podziel się:

Obsceniczne sceny rozegrały się w jednym z tramwajów w Sosnowcu. Zboczeniec prezentował inną czynność seksualną osobie małoletniej. Opublikowano wizerunek podejrzanego z kamery monitoringu.

Zrobił to w tramwaju. Nieobyczajne zachowanie w Sosnowcu
Zboczeniec miał poddawać się innej czynności seksualnej na oczach osoby małoletniej (Policja)

Sosnowieccy funkcjonariusze poszukują mężczyzny, który w sierpniu onanizował się w tramwaju na oczach osoby małoletniej. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu jego personaliów. Mundurowi zaznaczają, że obraz jest nieco zniekształcony przez kamerę szerokokątną – sprawca może nie być tak wysoki i szczupły jak na zdjęciu.

Nieprzyzwoity wybryk w tramwaju. Onanizował się na oczach osoby małoletniej

Do bulwersującego zdarzenia doszło 22 sierpnia w tramwaju linii 15 w Sosnowcu. Według ustaleń funkcjonariuszy, nieobyczajny wybryk miał miejsce w rejonie przystanków Basen Sielec i Sosnowiec Środula.

Sprawca, działając w celu własnego zaspokojenia, prezentował osobie małoletniej dokonanie innej czynności seksualnej. Dopuścił się tym samym przestępstwa określonego w art. 200 par. 4 Kodeksu karnego – podają policjanci.

Policja prosi o pomoc. "Sprawca może nie być tak szczupły, jak na zdjęciu".

Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu personaliów podejrzanego. Apelują także o zgłaszanie o ewentualnych podobnych zdarzeń z udziałem tej osoby.

Prosimy o zwrócenie uwagi na deformację jego sylwetki, jaka jest wynikiem rejestracji wizerunku przez kamerę szerokokątną. Prawdopodobnie sprawca może nie być tak szczupły i smukły, jak na zdjęciach – zwracają uwagę mundurowi.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje w sprawie, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. Z mundurowymi można połączyć się pod numerami telefonu 47 852 12 80, 47 852 12 55, 47 852 12 00. Informacji można udzielić także osobiście na najbliższym posterunku policji. Funkcjonariusze podkreślają, że zapewniają pełną anonimowość.

Obejrzyj także: Zboczeniec napada na kobiety w Częstochowie. Apel śląskiej policji

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(144)
Seba
8 miesięcy temu
...dobre, jedzie na gwizdku. Nikt nie reaguje tramwaj sobie jedzie reszta patrzy. Później policja prosi o pomoc emerytów w celu złapania co tak będą siedzieć w domu bezczynnie. Zbok bez biletu , nieuchwytny. Naszczescie policja koło Sielca ma czas na mandaty pod basenem :)
Warszafka
8 miesięcy temu
Tszaskowksi? Co Ty tam robisz?
lgbt
8 miesięcy temu
dacie nagranie?
pawel-
8 miesięcy temu
no i co ? wyspowiada się i +++ już
Gggg
8 miesięcy temu
Już gubię się co i kiedy można. Ustalcie może co jest dobre a co złe a nie co 2 lata wajha idzie w drugą stronę i zwrot o 180.
Josie
8 miesięcy temu
Było to 22 sierpnia i dopiero teraz nasza policja czeka aż sam gościu się do nich zgłosi, z interesem oczywiście, może mu przez 4 miesiące urósł?
Antoni z Kato...
8 miesięcy temu
Z jakiej partii politycznej. Na kogo głosował. Cesarz Onassis z Sosnowca.
Lila
8 miesięcy temu
Nauczyciel edukacji seksualnej
Adam
8 miesięcy temu
Za karę obciąć interes
Alek
8 miesięcy temu
To ten z kubeczka, czy to reklama się wyświetla
Sober
8 miesięcy temu
Wiadomo już za jakiej partii jest? bo niektórzy są nie do ruszenia.
Anon288276
8 miesięcy temu
Policjanci z Sosnowca. Tak trudno o to ? redaktor do zwolnienia.
Wiem i powiem
8 miesięcy temu
Zboczeniec Marek Cz. dokonał gwałtu w Bytomiu przed kamerami banku na osobie, którą uprowadził wraz kolegami Pawłem M.ps Globus i Tomaszem J. Przestępcy działali na polecenie kundla resortowego Zygmunta J. Nazwiska sprawców zna ABW,CBA,CBŚP i komenda miejska we Wrocławiu.Zygmunt J.chwalił się,że grupa przestępczą jest chroniona przez wpływowych polityków z Wrocławia.Globus opowiadał,że mają opłacanego prokuratora.
Sztefa
8 miesięcy temu
Musiał to byc jakiś członek zwyczajny-co zjadł niebieskie tabletki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić