Zrobił to w tramwaju. Nieobyczajne zachowanie w Sosnowcu

224

Obsceniczne sceny rozegrały się w jednym z tramwajów w Sosnowcu. Zboczeniec prezentował inną czynność seksualną osobie małoletniej. Opublikowano wizerunek podejrzanego z kamery monitoringu.

Zrobił to w tramwaju. Nieobyczajne zachowanie w Sosnowcu
Zboczeniec miał poddawać się innej czynności seksualnej na oczach osoby małoletniej (Policja)

Sosnowieccy funkcjonariusze poszukują mężczyzny, który w sierpniu onanizował się w tramwaju na oczach osoby małoletniej. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu jego personaliów. Mundurowi zaznaczają, że obraz jest nieco zniekształcony przez kamerę szerokokątną – sprawca może nie być tak wysoki i szczupły jak na zdjęciu.

Nieprzyzwoity wybryk w tramwaju. Onanizował się na oczach osoby małoletniej

Do bulwersującego zdarzenia doszło 22 sierpnia w tramwaju linii 15 w Sosnowcu. Według ustaleń funkcjonariuszy, nieobyczajny wybryk miał miejsce w rejonie przystanków Basen Sielec i Sosnowiec Środula.

Sprawca, działając w celu własnego zaspokojenia, prezentował osobie małoletniej dokonanie innej czynności seksualnej. Dopuścił się tym samym przestępstwa określonego w art. 200 par. 4 Kodeksu karnego – podają policjanci.

Policja prosi o pomoc. "Sprawca może nie być tak szczupły, jak na zdjęciu".

Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu personaliów podejrzanego. Apelują także o zgłaszanie o ewentualnych podobnych zdarzeń z udziałem tej osoby.

Prosimy o zwrócenie uwagi na deformację jego sylwetki, jaka jest wynikiem rejestracji wizerunku przez kamerę szerokokątną. Prawdopodobnie sprawca może nie być tak szczupły i smukły, jak na zdjęciach – zwracają uwagę mundurowi.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje w sprawie, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. Z mundurowymi można połączyć się pod numerami telefonu 47 852 12 80, 47 852 12 55, 47 852 12 00. Informacji można udzielić także osobiście na najbliższym posterunku policji. Funkcjonariusze podkreślają, że zapewniają pełną anonimowość.

Obejrzyj także: Zboczeniec napada na kobiety w Częstochowie. Apel śląskiej policji

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić