o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Rodzice pobili synka na śmierć. Jest kolejna ofiara

67
Podziel się

Miesięczny chłopiec został skatowany na śmierć przez swoich rodziców. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty w sprawie. Okazuje się, że 29-letnia Aleksandra Sz. i 30-letni Mariusz Sz. z Rudy Śląskiej znęcali się również nad swoją córką.

Rodzice pobili synka na śmierć. Jest kolejna ofiara
Rodzice znęcali się nad swoimi dziećmi. Synka pobili na śmierć (Policja)
bDeIEPud

22 lipca w szpitalu w Katowicach zmarł miesięczny chłopiec z Rudy Śląskiej. Przyczyną jego śmierci był rozległy uraz czaszkowo-mózgowy. Śledczy ustalili, że Viktor od dnia narodzin był bity przez rodziców.

29-letnia Aleksandra Sz. i 30-letni Mariusz Sz. zostali tymczasowo aresztowani. Ojciec usłyszał zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem i zabójstwa dziecka, a matka odpowie za znęcanie się i pomoc w zabójstwie. Grozi im nawet dożywocie.

bDeIEPuf

Teraz wyszło na jaw, że rodzice znęcali się również nad swoją 14-miesięczną córką. Gdy Viktoria miała zaledwie 2 miesiące, prokuratura prowadziła śledztwo w sprawie jej pobicia. U dziewczynki stwierdzono wówczas uraz klatki piersiowej i złamanie trzech żeber – podaje "Fakt".

Obrażenia mogły być wynikiem pobicia lub upadku. Na czas prowadzonego śledztwa dziewczynka trafiła do rodziny zastępczej. Jednak prokuratura nie była w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy dziecko było bite przez rodziców, dlatego sprawa została umorzona.

Na początku lipca sąd podjął decyzję o wznowieniu śledztwa w tej sprawie. Po śmierci Viktora śledczy dotarli do świadków, którzy potwierdzili, że ojciec bił także swoją córkę. Prokuratorzy postawili mu kolejny zarzut dotyczący spowodowania uszczerbku na zdrowiu córki.

bDeIEPul

Zobacz także: Policjant uratował niemowlę. Nagranie z policyjnej kamery

bDeIEPuG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(67)
Boży bicz
3 miesiące temu
Jak to grozi im? To powinno być pewne, że je dostaną. To jest kompost nie ludzie. Zutylizować czym prędzej zanim komuś jeszcze zrobią krzywdę!!!
Xxx
3 miesiące temu
Do kotła z bestiami ,gardzę takimi zwyrodnialcami .Biedny maleńki aniołek :( serce pęka na pół.Dozywocie to za mało ...
MUSI BYĆ
3 miesiące temu
RRGERENDUM !!!KARA ŚMIERCI...!!!
bDeIEPuH
pis agenda
3 miesiące temu
A hu jo wy rząd chce zatuszować poniżanie i znęcanie się nad rodzinami swoich partyjnych kolegów
Michałowa
3 miesiące temu
Takie rzeczy w katolickim kraju.
Najnowsze komentarze (67)
Obse
3 miesiące temu
Pobić rodziców ze skutkiem śmiertelnym.
POwiec_coś
3 miesiące temu
nic im nie będzie, komunistyczni sędziowie ich uniewinnią a wy dalej głosujcie na PO i Rafałka, PiS chce dekomunizacji wymiaru sprawiedliwości już od dawna
Marta
3 miesiące temu
Za to umorzenie prokurator powinien ponieść karę. Ja nie wiem po co jest opieka społeczna, skoro już raz było podejrzenie o maltretowanie dziecka i w końcu doszło do zabójstwa. Opieka społeczna tylko siedzi i bierze kasę, a tam gdzie powinna interweniować nie ma reakcji.
zla
3 miesiące temu
To sa skutki poblazania mlodych,niech panstwo jeszcze wiecej im doklada za lenistwo..Jedyne wyjscie obowiazek pracy od min 16 roku zycia jezeli sie nie uczy...18 rok obowiazek!!! Nie powinno byc czegos takiego, ze do pracy nie mozna zmusic...i skonczyc z tym ,,szanowania godnosci osobistej,, bo efekty widac-morderstwa ,gwalty,to NORMALNE ?? pytam sie???
Marian
3 miesiące temu
Jak ja bym chciał być w tym pokoju chociaż przez 30 sekund!!!!!!!!!
Klk
3 miesiące temu
Co to za świadkowie, którzy widzieli jak ojciec znęca się nad córką i nie reagowali!
matka
3 miesiące temu
Skandalem jest fakt, że ci ludzie już byli podejrzewani o znęcanie się nad dzieckiem i nadal sprawowali opiekę nad nim i kolejnym maluchem! Nit nic nie słyszał? Nikt niczego nie wiedział? Bzdura. Niewydolne służby od prokuratury poprzez opiekę społeczną, kuratelę itd. Teraz znalazły się dowody?! Trzeba było tortur noworodka trwających miesiąc i zakończonych w końcu śmiercią?!!!! Pociągnąć do odpowiedzialności nie tylko tych dwoje zwyrodnialców.
Strasza Pani
3 miesiące temu
No i może P, Ziobro pomyśli jak chronione są w Polsce dzieci. Prokuratura nie mogła stwierdzić to kto tam siedzi? Jacyś nierozgarnięci?Tych dzieci ginie coraz więcej z rąk oprawców,
bDeIEPuz
Zuz
3 miesiące temu
Aż się nie chce komentować.. Jak można... Nie rozumiem!! Miesięczny chłopczyk tyle rodzin by go chciało czemu nie oddali. Musieli go ku.. Zabić???
realista
3 miesiące temu
Grozi? jak znam życie to Polskie Sądy a raczej sędziowie nie nadają się do takich spraw.Po prostu nie potrafią i nie umieją sądzić.Wyroki jakie dają są łagodne i nie sprawiedliwe.Do tego sprawy ciągną się latami.Biegli sądowi natomiast mają inne zdania jedna ekipa biegłych na TAK druga na NIE . To ogólnie chore przepisy i nie udolni "specjaliści" po studiach z tytułami itp itd.
Gość
3 miesiące temu
Prokuratura i sady niebawem nie będa nadawały się do niczego ! Nie potrafili udowodnić ze dziecko było pobite ... Teraz do ukarania sad i PROKURATURA
Gość
3 miesiące temu
Prokuratura i sady niebawem nie będa nadawały się do niczego ! Nie potrafili udowodnić ze dziecko było pobite ... Teraz do ukarania sad i PROKURATURA
Hulalula
3 miesiące temu
Dopiero jak chłopiec zmarł to prokratura znalazła dowody ze siostra też była bita ,wczesniej jakoś się nie dało.Prokuratora i rodziców do jednej celi są siebie warci
Nihn
3 miesiące temu
W gym chorym kraju dzieci nie day wogole chronione patologia majątkowy wieksze prawa nie bezbronne Dzieciecy Kktore tree a zabietac I stworzyc my Nowy dom
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić