KK| 
aktualizacja 

Bili go od dnia narodzin. Nowe fakty ws. horroru, jaki rodzice zgotowali maleństwu

430

Na jaw wychodzą nowe, szokujące fakty dotyczące makabrycznej zbrodni, jaka spotkała zaledwie miesięcznego Viktorka. Chłopiec z Rudy Śląskiej zmarł w szpitalu, a jego rodzice usłyszeli zarzuty.

Bili go od dnia narodzin. Nowe fakty ws. horroru, jaki rodzice zgotowali maleństwu
Niemowlę z Rudy Śląskiej zamęczone na śmierć przez rodziców (pxhere.com)

Biegli przeprowadzili sekcję zwłok. Znana jest przyczyna śmierci malutkiego chłopczyka, którego rodzice zamęczyli na śmierć. Okazuje się, że dziecko od dnia narodzin było bite po główce i każdego dnia swojego życia katowane przez matkę i ojca (29-letnia Aleksandra Sz. i 30-letni Mariusz Sz.).

Przyczyną śmierci dziecka był uraz czaszkowo-mózgowy, liczne krwiaki, złamanie kości czaszki. Oprócz świeżych krwiaków były wcześniejsze rany. Nie ma mowy, aby doszło do przypadkowego powstania takich urazów – mówi prokurator Joanna Smorczewska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gliwicach.

Podczas sekcji dokonano szokującego odkrycia. Na ciele chłopca znajdowały się liczne siniaki oraz gojące się złamania, w tym kości nóżek.

W środę w Rudzie Śląskiej wezwano pogotowie do miesięcznego chłopca. Dziecko w stanie ciężkim przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Katowicach. Prawdopodobnie to rodzina wezwała pogotowie.

Okazuje się, że prawdopodobnie to ojciec zadał śmiertelne ciosy. Stało się, to gdy matka wyszła na spacer. Ani matka, ani ojciec nie przyznają się do winy. Usłyszeli już prokuratorskie zarzuty - Mariusz Sz. maltretowania i zabójstwa, a Aleksandra zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić