Wojciech Darewicz| 
aktualizacja 

Rodzina z Komorska w szpitalu. Dramat w sylwestrową noc

26

Dramat rodziny z Komorska w woj. kujawsko-pomorskim rozegrał się w sylwestrową noc. Doszło tam do pożaru domu. Gdy na miejsce dotarli strażacy, budynek stał już w ogniu. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Rodzina z Komorska w szpitalu. Dramat w sylwestrową noc
Akcja gaśnicza w Komorsku w woj. kujawsko-pomorskim. W sylwestrową noc spłonął dom (OSP WIELKI KOMORSK)

Strażacy ruszyli na pomoc około godziny 21:22. To właśnie wtedy zgłoszenie o pożarze dotarło do strażaków ze Świecia. Na miejsce ruszyły okoliczne zastępy OSP, Wojskowa Straż Pożarna oraz jednostka ze Świecia.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Gdy strażacy przybyli na miejsce, płonęło już poddasze. Ogień ze składowanej na nim słomy przedostawała się na dach. Akcja gaśnicza nie była łatwa. Jak informuje "Gazeta Pomorska", dotarcie na miejsce pożaru było utrudnione, co w pierwszej fazie akcji spowodowało problemy z zaopatrzeniem w wodę.

Pożar w sylwestra. Trzyosobowa rodzina w szpitalu

Gdy na miejsce przybyli strażacy, mieszkańcy płonącego budynku zdołali się już z niego wydostać. Cała trójka została przetransportowana do szpitala. Jedna z poszkodowanych osób została poparzona, dwie kolejne miały objawy zatrucia gazami pożarowymi.

Akcja gaszenia pożaru trwała kilka godzin. Dach i poddasze doszczętnie spłonęły, a znajdującą się pod nimi część mieszkalną zalała woda. Nie wiadomo, czy budynek będzie jeszcze nadawał się do zamieszkania.

Zobacz także: Chorwacja. Polka opowiada, jak wygląda sytuacja po trzęsieniu ziemi
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić