Rodzinny horror w Lipiu. Nieoficjalnie syn zabił matkę

158

Rodzinna tragedia w miejscowości Lipie w gminie Piaski (woj. wielkopolskie). Z nieoficjalnych ustaleń portalu gostyn24.pl wynika, że 32-letni syn zabił 67-letnią matkę. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Rodzinny horror w Lipiu. Nieoficjalnie syn zabił matkę
Zdjęcie ilustracyjne. (Policja)

Do dramatu doszło w niedzielę 23 maja. 32-latek już wcześniej miał mieć problemy z prawem. Mężczyzna leczył się także psychiatrycznie. Jak nieoficjalnie ustalił portal gostyn24.pl to on miał zabić swoją matkę. Na razie śledczy nie ujawniają żadnych szczegółów dotyczących okoliczności śmierci 67-letniej kobiety. Podejrzany syna ofiary został zatrzymany przez policję.

W poniedziałek 24 maja ma odbyć się sekcja zwłok kobiety oraz zaplanowano przesłuchanie 32-latka. Prokuratura nie wyklucza, że doszło do zabójstwa.

Została zatrzymana osoba, którą typujemy i mogła spowodować skutek śmiertelny, a jednocześnie weryfikujemy mechanizm spowodowania u tej kobiety obrażeń ciała, na ten czas nie wykluczamy, że mamy do czynienia z zabójstwem. Na ten czas gromadzimy materiał dowodowy - mówi prokurator Jacek Masztalerz z Prokuratury Rejonowej w Gostyniu w rozmowie z portalem gostyn24.pl.

Sąsiedzi są w szoku

Mieszkańcy miejscowości Lipie, gdzie mieszkała matka z synem nie mogą uwierzyć w to co się stało. "Spokojna, miła kobieta. Wdowa już. Była na emeryturze i jeszcze sobie dorabiała. Pracowita była, od rana do wieczora w polu" - mówią zszokowani sąsiedzi w rozmowie z portalem.

Ten syn chorował podobno na schizofrenię, nie pracował. Leczył się podobno. Trafiał do szpitala i wychodził. Wracał, był spokój, może nie brał leków i potem znowu się zaczynało...Czasem policja tam przyjeżdżała. Może dłużej powinni go leczyć, a nie wypuszczać po 2-3 tygodniach...Nikt nie wie co by było, może by kobieta żyła - relacjonują mieszkańcy Lipia, cyt przez gostyn24.pl.
Zobacz także: Pracownik pod wpływem alkoholu w czasie pracy zdalnej. "W razie wypadku to wyłącza odpowiedzialność pracodawcy"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić