o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
|

"Rolnik szuka żony". Scena zazdrości. Ewie nie spodobało się zachowanie Józefa

2
Podziel się

Za nami czwarty odcinek programu "Rolnik szuka żony 7". Tradycyjnie pojawiły się zaskakujące sytuacje. Scenę zazdrości Józefowi zrobiła Ewa. O co konkretnie poszło?

"Rolnik szuka żony". Scena zazdrości. Ewie nie spodobało się zachowanie Józefa
Ewa zrobiła Józefowi scenę zazdrości (TVP)
bDeLCTAR

W ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" Józef zaprosił do siebie Apolonię, Ewę i Grażynę. Właśnie te trzy kobiety znalazły się w kręgu jego zainteresowań.

Buzuje we mnie taki, wewnętrzny niepokój, na razie wszystkie mają równe szanse - zaznaczał Józef w rozmowie z Martą Manowską.
bDeLCTAT

Kandydatki witał z kwiatami w rękach. Ewie jedna rzecz się nie spodobała. Zrobiła Józefowi scenę zazdrości wtedy, gdy na gospodarstwo przybyła Apolonia.

Chodź do nas, nie bądź taka - mówił wówczas Józef.

Mężczyzna przywitał kobiety nie tylko kwiatami. Na dzień dobry zaserwował im domowy rosół. Następnie oprowadził je po swoim gospodarstwie.

bDeLCTAZ

"Rolnik szuka żony 7". Kim jest Ewa?

Ewa, mieszkającą w województwie łódzkim jest miłośniczką natury, która cały wolny czas spędza na pielęgnacji swojego ogrodu. Jako, że wychowywała się na wsi, praca na gospodarstwie nie jest jej obca. Ma świadomość, że rolnictwo to satysfakcja i radość, ale też trud i ogrom wyrzeczeń. Ewa uwielbia haftować, piec ciasta, a wolny czas stara się spędzać aktywnie. Chętnie pomaga innym i jest osobą, dla której rodzina jest zawsze na pierwszym miejscu. Do "Rolnika" zgłosiła się, bo chciałaby poznać mężczyznę pracowitego, uczciwego, na którego zawsze mogłaby liczyć (źródło: rolnikszukazony.vod.tvp.pl).

bDeLCTBu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
Halina
7 dni temu
Ewa wracaj do domu
Lilianna
7 dni temu
Zazdrość najgorsze co może być
Najnowsze komentarze (2)
Halina
7 dni temu
Ewa wracaj do domu
Lilianna
7 dni temu
Zazdrość najgorsze co może być
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić