Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Rosja. Związała się z pedofilem. Brutalnie zamordował jej dzieci

45

W Rosji doszło do tragicznego morderstwa. Witalij Molacznow zgwałcił i zabił córki swojej partnerki. Mężczyzna był już wcześniej skazany za pedofilię, co od lat ukrywał przed otoczeniem.

Rosja. Związała się z pedofilem. Brutalnie zamordował jej dzieci
Rosja. Związała się z pedofilem. Brutalnie zamordował jej dzieci

Do tragicznego zdarzenia doszło 15 września w Rybińsku w obwodzie jarosławskim w Rosji. Witalij Molczanow zgwałcił i zamordował dwie dziewczynki w wieku 8 i 13 lat. Wcześniej był już skazany za pedofilię.  

Dzieci należały do 40-letniej Walentyny pochodzącej z Syberii. Kobieta kilka poznała Witalija kilka miesięcy wcześniej na portalu randkowym. Po pewnym czasie para postanowiła zamieszkać razem. Walentyna razem z córkami Janą i Eleną wprowadziła się do nowego partnera. 

Zgwałcił i zamordował dwójkę dzieci

Walentyna pracowała jako pielęgniarka i dzieci zostawiała pod opieką partnera. Nie wiedziała, że Witalij był kiedyś skazany za pedofilię i może zrobić krzywdę jej córkom. Kiedy wróciła we wtorek do domu, znalazła w mieszkaniu dwa ciała. 

Zobacz także: Brutalne pobicie policjantów. Były rzecznik KGP Mariusz Sokołowski wyjaśnia, czemu funkcjonariusze nie użyli gaz

Witalij Molczanow uciekł z miejsca zdarzenia. Świadkowie widzieli, jak odjeżdża spod domu na białym rowerze. Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania mordercy.

Jak donosi gazeta "Komsomolskaja Prawda" Witalij w 2010 roku opuścił więzienie. Miał odbyć długi wyrok za molestowanie dzieci. Fakt, że był skazany, ukrywał przed nowymi znajomymi i partnerką. Ponadto miewał problemy z opanowaniem złości i bywał agresywny.

Dziewczynki zostały zadźgane nożem. Policjanci badający ciała stwierdzili, że Witalij zgwałcił ofiary, zanim je zamordował.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić