JM| 

Tragedia w Wielkopolsce. Policjantka odebrała życie sobie i synkowi

198

W Wielkopolsce doszło do niewyobrażalnej tragedii. 30-letnia policjantka odebrała życie swojemu synkowi, a następnie popełniła samobójstwo. We wtorek po południu znaleziono ich ciała w lesie.

Tragedia w Wielkopolsce. Policjantka odebrała życie sobie i synkowi
Policjantka zastrzeliła najpierw swojego syna, a potem siebie (Facebook)

30-letnia policjantka Sandra N. ze Swarzędza w Wielkopolsce zabiła swoje dziecko, a następnie odebrała sobie życie. Zabrała 9-letniego synka Wiktora do lasu. Tam wyciągnęła broń i oddała strzały – najpierw do dziecka, a potem do siebie.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania kobiety zaraz po tym jak we wtorek rano nie stawiła się do pracy. Próbowano ustalić miejsce pobytu funkcjonariuszki. Po południu w lesie pod Środą Wielkopolską znaleziono ciała policjantki i jej synka.

Zabiła siebie i syna. Pracowała w wielkopolskiej policji

Sandra N. pochodziła ze Swarzędza. Pracowała w policyjnym wydziale prewencji od sześciu lat. Koledzy z jednostki wspominają, że zawsze była uśmiechnięta.

Policjantka była lubiana i szanowana w pracy. Miała jednak problemy osobiste, które mogły być przyczyną zabicia synka i targnięcia się na swoje życie - poinformował rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak

Policjantka popełniła samobójstwo zabijając także syna. Los mocno ją doświadczył

Brat Sandry N. popełnił samobójstwo w 2012 roku, jak podaje "Fakt". Kobieta przez jakiś czas była z ojcem swojego dziecka, później jednak rozstali się. W październiku ubiegłego roku zaręczyła się z nowym partnerem, jednak jakiś czas później zamieszkała z synem u swojej matki.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Obejrzyj także: To oni popełniają samobójstwa najczęściej. Dramat rozgrywa się za drzwiami

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić