Rozpoznajesz tego mężczyznę? Natychmiast dzwoń na policję

8

Policjanci z warszawskiej Pragi Południe poszukują sprawcy włamania do jednego z mieszkań przy ul. Meissnera 13. Wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą, nagrał monitoring. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia i proszą o pomoc.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Natychmiast dzwoń na policję
Policja szuka tego mężczyzny (KRP VII)

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Mieniu prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży z włamaniem do mieszkania. Jak poinformowano w policyjnym komunikacie, chodzi o zdarzenie, do którego doszło 24 maja 2024 roku przy ul. Meissnera 13.

Wizerunek potencjalnego sprawcy nagrał monitoring. Policjanci zdecydowali się upublicznić zdjęcia i prosić o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który - jak informują - "najprawdopodobniej ma bezpośredni związek z tym przestępstwem".

Policjanci szukają tego mężczyzny

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Strzały w Warszawie. Zatrzymany poszukiwany

Na zdjęciach opublikowanych przez policję widać szczupłego mężczyznę, który nosi dość charakterystyczne okulary. Ma na sobie dżinsy, ciemną bluzę i czapkę z daszkiem.

Na dwóch zdjęciach na dłoniach biegnącego mężczyzny widać rękawice.

Wszyscy, którzy rozpoznają i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszeni są o kontakt, tel. 47 723-69-18, 47 723-82-23 w godz. 8.00-16.00, bądź drogą elektroniczną na adres: dyzurny.krp7@ksp.policja.gov.pl. - Proszę powołać się na numer sprawy PPM-DM-2516/24 - zaapelowała policja z Pragi Południe.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić