Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aldona Brauła
|

Ryanair przywraca loty. Zobacz kiedy wróci stary rozkład połączeń

11
Podziel się

Od 1 lipca Ryanair, czyli największa europejska tania linia lotnicza, przywróci niemal połowę swoich lotów. Załoga i pasażerowie będą mogli podróżować bez większych ograniczeń, muszą mieć tylko założone maski.

Ryanair przywraca loty. Zobacz kiedy wróci stary rozkład połączeń
(Getty Images)
bEUtEiCZ

Ryanair zdecydował się przywrócić 40 proc. swoich lotów. Już od 1 lipca zostanie częściowo wznowiony dawny ruch. Jak donosi Reuters stopniowo liczba kursów będzie zwiększana, wszystko ma zależeć od sytuacji epidemicznej na świecie.

Irlandzka spółka chce wykonywać tysiąc lotów dziennie. Zamierza także odtworzyć siatkę połączeń sprzed pandemii. To jednak może być utrudnione ze względu na różne restrykcje panujące w krajach europejskich.

bEUtEiDb

Pasażerowie i załoga będą musieli zakrywać usta i nos. Odprawa będzie odbywała się tylko online, a karty pokładowe zaleca się pobierać na telefon, a nie drukować. Pasażerowie będą mieli także sprawdzane temperatury.

Zobacz także: Mamy coraz więcej masek, kombinezonów i środków do dezynfekcji

Jeżeli pasażer będzie miał gorączkę lub objawy COVID-19 zostanie wrócony do domu. Zostaną zawiadomione także odpowiednie służby. W samolotach będzie także ograniczona sprzedaż napojów i przekąsek. Wszystkie mają być dokładnie i oddzielnie zapakowane. Nie będzie można płacić gotówką.

bEUtEiDh

Pasażerowie będą także dokładniej sprawdzani. Aby sprawniej ewakuować, odseparować zagrożone koronawirusem osoby, wymagane będzie podanie adresu w kraju, do którego podróżujemy.

Jako kolejny tymczasowy środek ochrony zdrowia, podczas gdy państwa UE znoszą blokady, Ryanair będzie wymagać od wszystkich pasażerów lecących w lipcu i sierpniu, aby podali szczegółowe informacje (w punkcie odprawy) o długości planowanej wizyty, a także ich adres podczas wizyty w innym kraju – czytamy w oświadczeniu przewoźnika.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.
Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bEUtEiDC
KOMENTARZE
(11)
Kamil
2 lata temu
Co z tego że będzie można latać jak są kwarantanny w Polsce i w Uk.. Nikt nie będzie latać do póki nie zniosą kwaratanny, bo co to za sens lecieć na 2 tyg i siedzieć w zamknięciu. A w Uk 2 tygodnie kwaratana i płacą jak za chorobowe to naprawdę się opłaca strasznie i być w plecy
Julka 13
2 lata temu
Wreszcie wrócę do domu 🇵🇱 Wysłano
Julka13
2 lata temu
Wreszcie wrócę do domu 🇵🇱 WYSŁANO
bEUtEiDD
Mogliby
2 lata temu
także przywrócić loty do Szczecina
Thn
2 lata temu
Cebulaki z uk, wszystkie Briany i Dżesiki mają swoje 5 min.
xirena
2 lata temu
Ino ino wezta zrobta itp beda znow latac buahaha
Nadiaa
2 lata temu
Czy dzieci, które mają 2 lata muszą mieć założoną maseczkę?
Jarosław
2 lata temu
Kiedy oddadzą pieniądze za nie wykonane usługi !!!!!
Jarosław
2 lata temu
A kiedy przywróci zwrot pieniędzy/refund za nie wykonaną usługę, czyli przelot z punktu A do punktu B za który tysiące ludzi zapłaciło z wyprzedzeniem. Czyli ta firma wykonuje usługi na kredytach pasażerów którzy za to płacą, taki RYANMBERGOLD w wydaniu Irlandzkim !!!
Kris
2 lata temu
w końcu wyjadę z tego ciemnogrodu HURA !!!
aaa
2 lata temu
wreszcie, jak się cieszę ! :)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić