o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Rydzyk chwali wiernych. Okropny powód

380
Podziel się

Podczas Pielgrzymki Młodych z Radiem Maryja Tadeusz Rydzyk znów zaskoczył swoim kazaniem. Tym razem poruszył temat koronawirusa. Pokazał w ten sposób, jaki ma stosunek do niebezpiecznej pandemii.

Rydzyk chwali wiernych. Okropny powód
O. Tadeusz Rydzyk. (PAP)
bEsfyrLp

O stosunku o. Rydzyka do pandemii dowiedzieliśmy się już na samym jej początku. I choć zaraza zabija tysiące ludzi na całym świecie od ponad roku, jak widać niewiele się zmieniło w podejściu redemptorysty do sprawy.

Podczas Pielgrzymki Młodych z Radiem Maryja Tadeusz Rydzyk podziękował tym, którzy nie boją się koronawirusa. Zachęcił przy tym do chodzenia na msze nie tylko w niedzielę, ale i w dni powszednie.

bEsfyrLr
Matko Najświętsza, dziękujemy ci za wszystkich, którzy tu, mimo tej pandemii, przybyli. Którzy przestali się już wreszcie bać. Dziękujemy ci za wszystkich, którzy przychodzą na eucharystię w niedzielę i w zwykłe dni - powiedział o. Tadeusz Rydzyk.

Redemptorysta niejednokrotnie wyrażał swoje zdanie w sprawie pandemii COVID-19. Wzywał władze do luzowania obostrzeń, a wiernych do gromadzenia się na mszach. Krytyki obostrzeń nie szczędziły również media założone przez o. Rydzyka.

bEsfyrLx
Zobacz także: Ojciec Tadeusz Rydzyk porównał się do Jezusa. Oskarżyciel zabrał głos
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEsfyrLS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(380)
Betti
2 miesiące temu
Następny Święty🙃
wb.
2 miesiące temu
Najodważniejsi są głupi i otumanieni gdyż a niebezpieczeństwa nie zdają sobie sprawy. Rydzyk w tumanieniu zwłaszcza starych ludzi ma sukcesy teraz i młodych namawia do lekceważenia niebezpieczeństwa jakim jest pandemia i jest to postepowanie obrzydliwe.Z powodu zarazy zmarło już stanowczo zbyt dużo ludzi w tym także Polaków.
ak001
2 miesiące temu
Jak by nie przyszli, to by kasy nie przynieśli.
bEsfyrLT
Oj nieładnie
2 miesiące temu
Ma chłop łeb do interesów. Szkoda, że jest ściśle powiązany z partią rządzącą, a jego pieniążki w dużej mierze są datkami z rent i emerytur biednych ludzi , ludzi bezdomnych i funduszy rządowych.
Stahu
2 miesiące temu
Czi kturzy obrarzajom koszczuł i kszerzy odpowiedzom na sodzie borzym kszoc rydzyg nic złego nie robi a jeszli to sam za to odpowie amen
biznesmen
2 miesiące temu
Można krytykować, ale kilka biznesów zrobił jednak dobrych. Przede wszystkim "Radio Maryja" i cały system datków, po drugie operacja tzw. "Ratowania Stoczni". To był dopiero majstersztyk z tymi świadectwami udziałowymi i cegiełkami. Po trzecie unijne granty i dojenie skarbu państwa. Po czwarte geotermia. Jedynym biznesem słabo dochodowym była chyba telefonia komórkowa. A zapomniałem jeszcze o handlu samochodami.
parafianin
2 miesiące temu
dlaczego usunięto mój wpis? To była moja osobista negatywna opinia na temat tuszy i wg. mnie wysoce nagannego postępowania pana rydzyka. Mam prawo do własnego zdania.
szok
2 miesiące temu
ten chorobliwie otyły jegomość niszczy polski kościół i wstydu nie ma biorąc renty i emerytury od ludzi.
Ola
2 miesiące temu
Po raz pierwszy zgadzam się z tym biznesmenem.
Katolik
2 miesiące temu
Fazyreusz TORUNSKA obłuda Polaków 👹
Iwona Puczko
2 miesiące temu
Dzięki takim niby kapłanom świat się kończy. Dla pieniędzy ksiądz się modli i dla tego samego świat się podli.
ździś
2 miesiące temu
Ojcze rydzyku przyjedź do mnie to razem się pomodlimy,ja nie mogę wychodzić z domu bo mam nakaz izolacji.
OLO
2 miesiące temu
WTEDY KIEDA BEDA GO AMYKAC BEDZIE TO NAJPIEKNIEJSZY DZIEN MOJEGO ZYCIA
bEsfyrLL
Guma
2 miesiące temu
Nie bójcie się koronawirusa, i dawajcie kasę to chyba o to chodzi w tym przesłaniu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić