Sonia Stępień
Sonia Stępień| 

Rydzyk czeka na pieniądze. Odpowiedział na wołania wiernych

540

Tadeusz Rydzyk dba o wiernych. Duchowny odpowiedział na ich wołania i uruchomił zupełnie nową funkcję na stronie internetowej Radia Maryja. Opcja ma ułatwić życie słuchaczom, a przy okazji z pewnością przyniesie też spore korzyści samemu Rydzykowi.

Rydzyk czeka na pieniądze. Odpowiedział na wołania wiernych
O. Rydzyk wprowadził nową funkcję na stronach swoich mediów. (PAP)

Ojciec Tadeusz Rydzyk wyszedł naprzeciw dzisiejszym czasom oraz postulatom wiernych i wyposażył stronę swojego radia w dodatkową funkcję. Od teraz datki na rzecz rozgłośni i Telewizji Trwam będzie można wpłacać online, przy użyciu karty bankowej.

W związku z licznymi od dłuższego czasu prośbami docierającymi do nas od słuchaczy Radia Maryja i widzów Telewizji Trwam (zarówno w kraju, jak i od Polonii) uprzejmie informujemy, że istnieje już możliwość przekazywania online darów serca na dzieła – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych - napisał o. Rydzyk w oficjalnym komunikacie.

Duchowny tłumaczy, w jaki dokładnie sposób można przekazać ofiarę na rzecz należących do niego mediów przez internet. W tym celu na portalach Radia Maryja i TV Trwam pojawił się specjalny baner, po kliknięciu w który jesteśmy przekierowywani do krótkiego formularza, a następnie do strony banku.

Rydzyk wdzięczny za materialne wsparcie "wbrew szerzonej propagandzie"

Przekazaną nowinę Rydzyk okrasił słowami św. Maksymiliana Kolbe, który podkreślał ważną rolę mediów katolickich dla wiary i religii. "Możemy wybudować wiele kościołów, ale staną się one puste, jeśli nie będziemy mieć mediów katolickich" –  zacytował świętego.

Tym bardziej jesteśmy wdzięczni Państwu za duchowe i materialne wspieranie naszych dzieł wbrew szerzonej propagandzie, że pomaga nam rząd i jest to już "imperium". Utrzymują się one tylko dzięki pomocy widzów Telewizji Trwam i słuchaczy Radia Maryja - stwierdził Rydzyk.
Bóg zapłać za zrozumienie i współpracę. Pracujemy dla ewangelizacji Polski i świata. W ten sposób pracujemy na Niebo dla każdego z nas - dodał.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić