o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Sonia Stępień
|

Rydzyk czeka na pieniądze. Odpowiedział na wołania wiernych

276
Podziel się

Tadeusz Rydzyk dba o wiernych. Duchowny odpowiedział na ich wołania i uruchomił zupełnie nową funkcję na stronie internetowej Radia Maryja. Opcja ma ułatwić życie słuchaczom, a przy okazji z pewnością przyniesie też spore korzyści samemu Rydzykowi.

Rydzyk czeka na pieniądze. Odpowiedział na wołania wiernych
O. Rydzyk wprowadził nową funkcję na stronach swoich mediów. (PAP)
bDZNpCcB

Ojciec Tadeusz Rydzyk wyszedł naprzeciw dzisiejszym czasom oraz postulatom wiernych i wyposażył stronę swojego radia w dodatkową funkcję. Od teraz datki na rzecz rozgłośni i Telewizji Trwam będzie można wpłacać online, przy użyciu karty bankowej.

W związku z licznymi od dłuższego czasu prośbami docierającymi do nas od słuchaczy Radia Maryja i widzów Telewizji Trwam (zarówno w kraju, jak i od Polonii) uprzejmie informujemy, że istnieje już możliwość przekazywania online darów serca na dzieła – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych - napisał o. Rydzyk w oficjalnym komunikacie.
bDZNpCcD

Duchowny tłumaczy, w jaki dokładnie sposób można przekazać ofiarę na rzecz należących do niego mediów przez internet. W tym celu na portalach Radia Maryja i TV Trwam pojawił się specjalny baner, po kliknięciu w który jesteśmy przekierowywani do krótkiego formularza, a następnie do strony banku.

Rydzyk wdzięczny za materialne wsparcie "wbrew szerzonej propagandzie"

Przekazaną nowinę Rydzyk okrasił słowami św. Maksymiliana Kolbe, który podkreślał ważną rolę mediów katolickich dla wiary i religii. "Możemy wybudować wiele kościołów, ale staną się one puste, jeśli nie będziemy mieć mediów katolickich" –  zacytował świętego.

Tym bardziej jesteśmy wdzięczni Państwu za duchowe i materialne wspieranie naszych dzieł wbrew szerzonej propagandzie, że pomaga nam rząd i jest to już "imperium". Utrzymują się one tylko dzięki pomocy widzów Telewizji Trwam i słuchaczy Radia Maryja - stwierdził Rydzyk.
bDZNpCcJ
Bóg zapłać za zrozumienie i współpracę. Pracujemy dla ewangelizacji Polski i świata. W ten sposób pracujemy na Niebo dla każdego z nas - dodał.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDZNpCde
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(276)
Wierzący
miesiąc temu
J 2, 13 - 15
Henio
miesiąc temu
Na jakie konto mam wysłas.?Przepraszam ale to tylko Porsche Carrere
fiskare
miesiąc temu
co łaska ale nie mniej jak 1000
bDZNpCdf
Analityk
miesiąc temu
Dzisiaj współczesny Świat inwestuje w firmy technologiczne, ponieważ to zapewnia rozwój kraju natomiast my inwestujemy w kler. Dlatego jesteśmy zacofanym krajem. Więc młodzi, zdolni ludzie wyjeżdżają za granicę szukać lepszego bytu. A ciemny i zdegenerowany kler to nie obchodzi, ponieważ oni mają koryto pełne od Państwa.
Etam
miesiąc temu
Temu wciąż mało, jak panu nie wstyd, dewotki opamiętajcie się
Cyrk
miesiąc temu
Ja nie wierze że ludzie daja sie nabierać.....nie wierze
Xxxx
miesiąc temu
Tych wiadomości o Rydzyku już za dużo. Tylko rozchodzi mu się o piniądze. Czy pomógł chorym dzieciom albo ludziom, albo biednym rodzimom!! Takich wiadomości jeszcze nie przeczytałam w mediach
Konradoss
miesiąc temu
Kult złotego cielca...No proszę jak latwo zmienić wiarę. Marcin Luter pokazałby Ci gdzie twoje miejsce!!
Obserwator
miesiąc temu
Sowieci mordowali w Katyniu Polaków bo byli Polakami, koszerni sowiecy chcą weliminować Rydzyka bo jest Polakiem widać i słychać
Obserwator
miesiąc temu
Kosiniak pilnował a. Kamysz okradal. Kukiza
Antyrydz
miesiąc temu
Kiedy ten bandyta znajdzie się w więzieniu? Która władza tego dokona? Na nich oddam swój głos w wyborach.
Technik retge...
miesiąc temu
Co nie piszecie o Owsiak co robi z miljonami zebranymi przez tyle lat, co robi z procentami od tych miljonow, miał finansować w sprzęt wszpitalach, koszt 1 tomograf komputerowy na ty Le miljonow zebranych,powinno stać najnowszy sprzęt, tego nie na, stary zużyty obslugujemy
Młody
miesiąc temu
W naszej wierzę mądremu dajo, jak widać że robi coś mądrego dla społeczności polskiej, stare jak świat
bDZNpCcX
Mądry
miesiąc temu
W "naszej" wierze głupi daje mądry bierze. Ot cała prawda, stara jak świat.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić