Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
HNM
|

Rydzyk sprzedaje książkę Kaczyńskiego. Jest jeden duży problem

59
Podziel się

Fundacja Nasza Przyszłość to podmiot ściśle współpracujący z Radiem Maryja. Fundacja zajmuje się także dystrybucją książek, m.in. poprzez księgarnię internetową Splendor24. Na stronie księgarni, w sekcji "tania książka", znajduje się biografia śp. Lecha Kaczyńskiego. Uwagę zwraca jej cena.

Rydzyk sprzedaje książkę Kaczyńskiego. Jest jeden duży problem
Zdj. ilustracyjne. (ONS, J. Dabrowski)

Księgarnia o. Rydzyka oferuje w sekcji "tania książka" biografię śp. Lecha Kaczyńskiego. Książkę można kupić już za jedyne... 49,90 zł.

Jak na książkę, która znajduje się w kategorii "tania", cena ta jest dość zaskakująca. Biografia zmarłego w katastrofie lotniczej prezydenta jest najdroższą pozycją w tej sekcji. Kolejna książka - "Mali przyjaciele Jezusa Eucharystycznego" - w szeregu od najdroższych do najtańszych, kosztuje już 24,90 zł, a więc jest o połowę tańsza.

Większość książek jest też w promocji. Takiej informacji nie ma jednak przy biografii, która najwyraźniej nie jest nią objęta.

Co ciekawe, biografia Lecha Kaczyńskiego, choć znajduje się w sekcji sugerującej niską cenę, nie jest przeceniona - w przeciwieństwie do wcześniej wspomnianego o połowę tańszego tytułu, który kosztował 34,90 zł. Ta cena "Małych przyjaciół" jest jednak przekreślona.

Większość książek w sekcji "tania książka" kosztuje zaledwie kilkanaście złotych - tym bardziej dziwi więc cena biografii Lecha Kaczyńskiego. Wśród nich w przeważającej większości są te z kategorii religijnych, a nie z kategorii "postań historyczna" czy "polityka".

Warto zwrócić także uwagę na jedną z tańszych książek, którą otrzymamy już za 5,90 zł. To także biografia - kard. Stefana Wyszyńskiego...

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(59)
rumun
rok temu
za darmo nie mam ochoty tego oglądać
Aleks
rok temu
Kolejny biznes robią .Z kościoła targowisko zaczął od sprzedaży radyjek .Wszystko na sprzedaż Byleby kasa się zgadzała
walensa
rok temu
A kogo to rusza?
aaaa
rok temu
ja nie kupię tej książki nawet gdyby kosztowała 1zł bo jest zapewnie napisana tendencyjne i gloryfokująco dla nijakiego prezydenta, który był na posługi brata
Mariusz
rok temu
Panie Rydzyk ma pan niesamowite zasługi dla zrobienia z Polski państwa świeckiego. Nikt nie zrobił w tym temacie tyle co pan.
nikt
rok temu
ojojoj no i co z tego wynika, że chce zarobić? A co? Powinien dopłacić?, za darmo rozdawać? Rozwalają mnie te nowinki. Jak by to dotyczyło Kulczyka ś. p. to pewnie by się dziwili jak tanio i dlaczego nie zarabia na tym pewnie ma jakiś myk a tu tania sztucznie pędzona sensacja tam gdzie jej nie ma.
ak001
rok temu
A jakie to ma kartki, bo czasami zapominam kupić papieru toaletowego
noki‼️
rok temu
Niech Rydzyk napisze książkę pod tytułem ,,jak ogłupiać ludzi ,,
ROYAL NAVY
rok temu
Raz jest 34,9 zł a drugi 24,9 zł więc ile kosztuje następna w cenie książka?
-WC-
rok temu
Jak na papier toaletowy jest stanowczo za droga!
gość
rok temu
no3 chcesz nie kupuj proste. no dużo prawdy Tuskowej było w jego książeczce. hahaha
ratka
rok temu
U niego tanio , on by swoim odbiorcą sprzedał ligawe jako polędwicę i jeszcze by dziękowali. Paś się obłudniku póki mozesz5bo za 10 lat jak Ci zostanie 1000 słuchaczy to będzie sukces a jak ktoś cię dobrze prześwietli to albo zdążysz uciec albo skończysz w więzieniu
gość
rok temu
Droga ta makulatura...
1234
rok temu
Rydzyk sprzedaje książkę Kaczyńskiego - hahahahaa to się już w głowie nie mieści, co ten człowiek wyczynia, aby tylko zarobić, jego paserstwo nie ma wręcz końca.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić