Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Rząd wprowadzi lockdown? Ważne słowa Jacka Sasina

32
Podziel się:

Sytuacja epidemiczna w Polsce mocno się pogorszyła. W związku z tym pojawiły się obawy, że rząd znów wprowadzi lockdown. Czy taki scenariusz jest możliwy? Do sprawy odniósł się wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin.

Rząd wprowadzi lockdown? Ważne słowa Jacka Sasina
Jacek Sasin (Wikimedia Commons)

Jacek Sasin przekazał ważne informacje na antenie TVP1. Odniósł się choćby do możliwości ogłoszenia przez rząd lockdownu w sytuacji, gdy dojdzie do kolejnego wzrostu zakażeń.

Nie ma dyskusji w tej chwili o jakichś dalej idących obostrzeniach - podkreślił wicepremier.

A co z nauką zdalną w szkołach? Minister aktywów państwowych nie ukrywa, że obecnie w rządzie toczy się dyskusja na ten temat. Na razie jednak żadne rozwiązanie nie zostało wypracowane.

Co z ustawą Hoca? Jacek Sasin komentuje

W TVP1 Sasin mówił również m.in. o tzw. ustawie Hoca, której wprowadzenie umożliwiłoby weryfikowanie szczepień pracowników przez pracodawców. Alternatywą byłoby regularne testowanie. - Nie ma dzisiaj, i to chyba wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę, możliwości wprowadzenia obowiązkowych szczepień, ponieważ jest to społecznie nieakceptowalne - zaznaczał wicepremier.

Nie można wprowadzać czegoś na siłę, bo to będzie nieskuteczne, a dodatkowo będzie budziło niepotrzebne emocje społeczne - dodawał.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(32)
asa
5 miesięcy temu
jak żyty chcą to dla nich getto
Bedziesz sied...
5 miesięcy temu
Sasin oddaj zdefraudowane 70 baniek!!!!!!
ciekawski
5 miesięcy temu
Ile sasinów nabiły już liczniki TSUE 1 500 000 euro dziennie?
onet.pl
5 miesięcy temu
Szczepionkowi hipokryci wśród polityków. Ujawniamy, kto ukrywa, że się nie szczepił Choć politycy obozu władzy publicznie namawiają do szczepień, to część z nich sama szczepień unika — wynika z ustaleń Onetu. Dyscyplina panuje jedynie wśród konstytucyjnych ministrów: wszyscy są zaszczepieni. Szczepionek nie przyjęła natomiast część wiceministrów. Niezaszczepieni są też ważni ludzie z PiS i jego otoczenia, np. wiceszef partii Antoni Macierewicz, prezes TVP Jacek Kurski czy sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz.
Rydzek
5 miesięcy temu
Sasin nałuż puder na maskę wyglądasz jak prosiak we wczesnym rozwoju.
stopsychopato...
5 miesięcy temu
Funkcjonariusze policji w Hiszpanii, Rumunii i innych częściach Europy stają po stronie ludzi przeciwko tyranii rządu Podobne powstanie kierowane przez organy ścigania ma miejsce również w Hiszpanii , Rumunii i innych krajach. Nawet niektórzy policjanci w Wielkiej Brytanii przyłączają się do walki z kierowaną przez rząd krucjatą szczepień uznając, że nie pracują już dla We the People, jeśli staną po stronie tych, którzy popełniają zbrodnie przeciwko ludzkości, z ich mandatami. „Obiecaliśmy chronić i służyć ludziom, a nie skorumpowanym politykom” — wyjaśnia list od hiszpańskich funkcjonariuszy policji. „Czujemy się bardzo dumni z bycia policją, ale prawdziwą policją, a nie zabójcami rządu”. „Nasze stowarzyszenie jest w bezpośrednim kontakcie z członkami sił bezpieczeństwa we Włoszech, Portugalii, Francji, Austrii, Szwajcarii, Szwecji, Niemczech i Holandii… Zamierzamy połączyć całą policję Europy. Zamierzamy to powstrzymać. W tym samym piśmie potępia się nowy program „paszportu szczepionkowego”, który został uruchomiony w Walencji. Wyjaśnia również, że senior Marlasca będzie odpowiedzialny za dwa ogłoszone przez siebie stany wyjątkowe oraz za próbę wykorzystania policji i straży cywilnej do „zmuszenia obywateli” do podporządkowania się tyranii covida. „Nie popieramy tego” – dodali hiszpańscy policjanci. W Austrii tamtejsi funkcjonariusze naciskają na zaprzestanie wszelkiej dyskryminacji wobec nieszczepionych, w tym nieszczepionych kolegów urzędników, którzy są wyrzucani z pracy. „Chcemy być tam dla ludzi, jako przyjaciel i pomocnik” – napisali w swoim liście.
Wolna Polska
5 miesięcy temu
PILNE! Sumliński i Rola ujawniają nowe fakty o "zarzadządcach p@ndemii" w RP!? Stoją za nimi służby? Marcin Rola wRealu24 i na BanBye
M1306
5 miesięcy temu
Wolę,żeby zmusić ludzi do szczepienia z całą siłą.
Lalal
5 miesięcy temu
Sasin na prezydenta stajni
Emeryt
5 miesięcy temu
Sasin oddaj 70milionow
Lekarz
5 miesięcy temu
3 sasiny za każdego wyszczepionego.
Gregor
5 miesięcy temu
Sasin jest dobry razem z Morawieckim,Macierewiczem,i Ziobro do szastania kasą podatników czekam aż zobaczę za kratami
Super
5 miesięcy temu
Lokdawn dla chodzacych po galeriach i marketach plus mandaty
Judasz
5 miesięcy temu
On może na poczcie zacząć odrabiać 70 mln
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić