Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
WIP
|

Wskoczyła do rzeki i już się nie wynurzyła. Przerażające nagranie

350
Podziel się:

Kobieta z regionu Leningradu wskoczyła do rzeki i utonęła na oczach swoich dzieci. Zdarzenie miało miejsce na rzece Oriedież 19 stycznia. Była to kąpiel w niezabezpieczonej chrzcielnicy w święto Objawienia Pańskiego.

Wskoczyła do rzeki i już się nie wynurzyła. Przerażające nagranie
Rosja. Kobieta utonęła na oczach dzieci (Streamble.com, Streamble.com)

Kobieta utonęła na oczach swoich dzieci. Wskoczyła do niezabezpieczonej chrzcielnicy podczas kąpieli w Święto Objawienia Pańskiego. Uroczystości te w kościele prawosławnym mają miejsce 19 stycznia. W tradycji prawosławnej święto ma upamiętniać chrzest Jezusa w Jordanie.

Wierni kąpią się w rzekach i jeziorach, które są do tego specjalnie przygotowane. Wydarzenie najczęściej monitorują odpowiednie służby, które czuwają nad bezpieczeństwem dorosłych i dzieci. Przygotowywanie chrzcielnic na własną rękę jest bardzo niebezpieczne.

Dowodzi tego tragedia, która rozegrała się na rzece Oriedież. Na nagraniu opublikowanym w sieci widać, jak wykonuje znak krzyża i wskakuje do wody. Szybko znika pod lodem i nie pojawia się na powierzchni wody. Słychać krzyki przerażonych dzieci: - Mama, mama - wołają z płaczem.

Kilka sekund później do przerębli wskakuje mężczyzna. Nurkuje w poszukiwaniu 40-letniej kobiety. Niestety nie udaje się jej wyłowić. Świadkowie zdarzenia zaczynają krzyczeć i nagranie się urywa.

Nurkowie wciąż poszukują zwłok kobiety. Jak podają rosyjskie źródła, jej ciała nie udało się jeszcze odnaleźć. Rzecznik diecezji Gatczyna ksiądz Aleksander Asonow jest zdruzgotany wypadkiem.

To straszna tragedia. Kąpiel w tym miejscu nie została uzgodniona z władzami i kościołem. Niecały kilometr dalej znajdowała się usankcjonowana chrzcielnica, gdzie była policja, karetka pogotowia. Ci ludzie zorganizowali własną, prywatną uroczystość. W rzece Oriedież jest silny prąd, bardzo niebezpieczny - cytuje słowa duchownego Ria.ru.

Podkreślił też, że z roku na rok Kościół wzywa w święto Chrztu Pańskiego do nabrania wody święconej w świątyni i dokonywania obmycia w domu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(350)
WMG
4 miesiące temu
A to zakazane przywiązać ją do czegoś?
Benghazzzi
4 miesiące temu
Rok czy dwa lata temu Ajtuj Szpilka miał podobną akcje i też długo nie wypływał, ale ostatecznie mu sie udało
Mario
4 miesiące temu
Tzw.morsowanie tak się kończy.
Ewelina
4 miesiące temu
dziwi mnie jedno jak prawniczka może byc tak głu..pia. Normalnie nie wierzę przeciez wiadomo ,że to rzeka ona nie stoi w miejscu.Ona źle wskoczyła widziałam,że od razu nogi poszły jej pod skosem i porwał ją prąd. Krzyk przerażajacy żałuję ,że włączyłam głos.
Rebeliant80
4 miesiące temu
Ale sie biedna ustawila, z nurtem poszla nawet nie musial byc duzy .Kto na to pozwala Wykrztalcona ladna a szalona na punkcie religi .Jordan obchodzony jest tez w polsce np nad sanem w Sanoku ale tam jest wody do kolan
//:
4 miesiące temu
Tragedia(((
Irr
4 miesiące temu
Boże, to biedne dziecko...
55-latka
4 miesiące temu
Tragedią to jest religia, ktora nakazuje ludziom kapiel w przeręblu w styczniu
Gienia
4 miesiące temu
Krzyżacy? - też ateiści? ISIS - też ateiści? Konkwistadorzy - też ateiści? Składanie ofiar z dzieci i dorosłych w wielu wyznaniach. W imię wymyślonych bóstw najwięcej ludzi zginęło. Palenie czarownic (tak kościół pomagał Patrycjuszom w unikaniu gniewu ludu poprzez przekierowanie gniewu ludu z winowajców na niego samego, Wikipedia społeczno kulturowy aspekt procesów czary). U nas w Polsce o wszystko obwinia się Tuska, gender i lgbt.
Cywilizowany
4 miesiące temu
Do katolik Nie bój, kresy też się kiedyś otrząsną i półwysep arabski też wyrośnie kiedyś z islamu. Przecież to szaleństwo musi mieć kiedyś koniec. Tak jak dzieci nie mogą wierzyć bez końca w świętego Mikołaja tak i ludzkość musi w końcu kiedyś dojrzeć i dostrzec, że religia to 100% wymysł
makabra
4 miesiące temu
Bałem się włączyć dźwięk na tym filmie, żeby krzyk dzieci nie został mi w pamięci na długie lata. Nawet bez dźwięku ten film jest traumatyczny.
avatar
4 miesiące temu
tak się kończy zabawa w wiarę w dwa skrzyżowane kije
Śmierć na
4 miesiące temu
1000 sposobów / .. zawsze aktualne !
Jaki bóg? Kto...
4 miesiące temu
To kolejne potwierdzenie, że religie zabijają.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić