Małgorzata Duży| 

Są wstępne wyniki sekcji zwłok 34-latka z Lubina. Policja nie udostępnia ich rodzinie zmarłego

79

Z informacji podanych przez Radio Zet wynika, że są już wstępne wyniki sekcji zwłok 34-latka z Lubina. Prokuratura nie chce ich jednak udostępniać rodzinie zmarłego.

Są wstępne wyniki sekcji zwłok 34-latka z Lubina. Policja nie udostępnia ich rodzinie zmarłego
Szpital w Lubinie. To tutaj przywieziono 34-latka (Google Maps)

Nie milkną echa tragedii, do której doszło w ubiegłą niedzielę. Przypomnijmy, że 8 sierpnia po interwencji policji zmarł 34-letni Bartek. Według służb porządkowych mężczyzna zachowywał się agresywnie.

Policjanci szarpali się z nim, a potem przygwoździli go do ziemi. Następnie przekazali go służbom medycznym. Według oficjalnych komunikatów Bartek zmarł dwie godziny po przyjeździe do szpitala. W sprawie interwencji policji wszczęto prokuratorskie śledztwo.

Prokuratura poinformowała, że na wtorek zaplanowano sekcję zwłok. Choć wstępne wyniki już są, odmówiono ich ukazania rodzinie zmarłego.

Wydano tylko kartę zgonu i zgodę na pochówek. Pełnomocnicy rodziny będą jednak składać wniosek o ponowną sekcję.

Rodzina Bartka zarzuca funkcjonariuszom kłamstwo. Według policji mężczyzna żył po przyjeździe do szpitala, a z relacji świadków wynika, że zgon stwierdzono na miejscu. Radio Zet dotarło też do nieoficjalnych informacji, z których wynika, że przyczyną zgonu było uduszenie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Mikołajki. Niezwykłe odkrycie przy budowie apartamentów
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić