Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Sąd łaskawy dla pedofila. Marek K. wykorzystywał własną wnuczkę

26
Podziel się:

Szokujący wyrok sądu w Częstochowie. Marek K. z Zawiercia został oskarżony o to, że kilkanaście razy doprowadził swoją wnuczkę do obcowania płciowego. 63-latek został skazany na 2 lata więzienia.

Sąd łaskawy dla pedofila. Marek K. wykorzystywał własną wnuczkę
Zdjęcie ilustracyjne (PAP)

Kontrowersyjny wyrok sądu w sprawie 63-letniego dziadka, który wielokrotnie wykorzystywał swoją wnuczkę. Marek K. z Zawiercia był oskarżony o to, że kilkanaście razy doprowadził swoją wnuczkę do obcowania płciowego.

Jak ustalili śledczy dziewczynka mieszkała z dziadkiem przez kilka miesięcy. W domu mieszkała też babcia oraz ojciec dziewczyny, który jednak często wyjeżdżał za granicę. Wtedy miało dochodzić do stosunków płciowych między dziadkiem a wnuczką.

Sąd w Częstochowie skazał 63-latka na dwa lata więzienia za "doprowadzenie nastolatki do obcowania płciowego, a także innych czynności seksualnych". Pedofil dostał też 5-letni zakaz zbliżania się do wnuczki. W lipcu 2019 roku trafił do aresztu, lecz po nieco ponad roku został wypuszczony, ponieważ sąd uznał, że do gwałtu nie doszło - informuje "Fakt".

Prokuratura złoży apelację od wyroku

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie Piotr Wróblewski zapowiedział już, że złożona zostanie apelacja od wyroku, a także zażalenie na uchylenie aresztu.

Fakt podaje również, że 16-letnia ofiara wykorzystywania zaszła w ciążę i urodziła dziecko. Nie wiadomo jednak, kto jest ojcem dziecka.

Zobacz także: Ułaskawienie pedofila. Barbara Nowacka: Ułaskawienie prezydenta to nie sprawa rodzinna
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
Alan
rok temu
Jeśli nie było gwałtu, powinien dostać minimum 15 lat odsiadki z ciężkimi robotami, zaś przy gwałcie kara powinna być przynajmniej dwa razy taka.
GOSC 2
2 lata temu
SEKSMISJA BY SIE PRZYDALA BO BY SZYBKO GO ZMIENILA NA LEPSZE
ASA
2 lata temu
Ten wyrok to skandal ! A ten "sąd" to ma jakieś imię i nazwisko ?
asa
2 lata temu
DLACZEGO PISZECIE JAK ZA KOMUNY "SĄD" PISZCIE KONKRETNIE Z IMIENIA I NAZWISKA !!!!!!!!!!!!!!
asa
2 lata temu
DLACZEGO PISZECIE JAK ZA KOMUNY "SĄD" PISZCIE KONKRETNIE Z IMIENIA I NAZWISKA !!!!!!!!!!!!!!
jka
2 lata temu
badane zrobic i wiadomo wszystko
karol
2 lata temu
Dziwi mnie że taki Kuba wojewódzki i inni bogacze sypiali z nieletnimi dziewczynkami uprawiali seks co dokładnie opisał Laskowski i co? Im wolno?Kiedy oni zostaną ukarani Polacy czekają a wymiar sprawiedliwości milczy......
sprawiedliwy
2 lata temu
Dziwi mnie że taki Kuba wojewódzki i inni bogacze sypiali z nieletnimi dziewczynkami uprawiali seks co dokładnie opisał Laskowski i co? Im wolno?
oburzona
2 lata temu
Tak się dzieje w naszym państwie od pewnego czasu.
Artek
2 lata temu
Sąd się przegrzał..
sis
2 lata temu
patrzę właśnie na swojego 19-letniego syna i nijak nie umiem dostrzec w nim obiektu seksualnego, mimo, że to bardzo przystojny facet :D po prostu nie jestem w stanie ogarnąć, co trzeba w głowie przełączyć, żeby tego rodzaju zainteresowanie kierować w stronę wnuka, syna, brata, córki, babci itd. to na samą myśl jest co najmniej dziwne.
Gość
2 lata temu
Orzecznik!!! sądowy!!! - a nie żaden sąd - to KPINA!!! z obywateli pisać o jakim sądzie,gdy za tym sformułowaniem stoi człowiek...
Hela
2 lata temu
Taki wyrok jest sprawiedliwy? Na pewno nie! Sędziowie (niektórzy, oczywiście) to jednak wyjątkowo niesprawiedliwa kasta.
Zatroskany
2 lata temu
To sędzia Jarosław Poch. Może warto przyjrzeć się innym wyrokom tego sędziego.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić