Sąsiedzi wygadali się. Oto prawdziwa twarz Szymona Hołowni

1318

Przed laty Szymon Hołownia był kojarzony nade wszystko z programem "Mam talent!". W pewnym momencie postanowił jednak porzucić karierę dziennikarsko-prezenterską na rzecz polityki. Jaki prywatnie jest lider Polski 2050? Głos na ten temat zabrali jego sąsiedzi.

Sąsiedzi wygadali się. Oto prawdziwa twarz Szymona Hołowni
Szymon Hołownia (AKPA)

Szymon Hołownia przed wyborami parlamentarnymi postanowił wejść w sojusz z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Właśnie tak powstała Trzecia Droga, która w trakcie niedawnych wyborów zajęła trzecie miejsce.

Hołownia od wielu lat cieszy się sporą popularnością. Rozpoznawalność zagwarantowała mu działalność w roli prowadzącego program "Mam talent!". Wiele osób ubolewało, gdy stało się jasne, że Hołownia rozłącza się z Marcinem Prokopem, by spróbować swoich sił w polityce.

Szymon Hołownia już jakiś czas temu stanął na czele partii Polska 2050. Od tego momentu nie ustępuje w czynieniu ruchów, które mają pozwolić na odmienienie Polski na lepsze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zapytaliśmy o ministra edukacji. Niektóre odpowiedzi mogą zaskoczyć

Wiele osób poznało już jego polityczne oblicze. A jaki Hołownia jest w życiu codziennym? Na ten temat głos zabrali jego sąsiedzi. Opiniami podzielili się w rozmowie z "Faktem".

Taki prywatnie jest Szymon Hołownia

Pani Teresa powiedziała tabloidowi, że Hołownia to dobry sąsiad - zawsze jest miły i troszczy się o innych ludzi.

Jechałam do sklepu. Przede mną było ślisko. Przewróciła się staruszka na rowerze. Pan Hołownia jechał samochodem. Inny by przejechał i pojechał, a on się zatrzymał, podszedł do kobiety, pomógł jej się podnieść, pytał, czy gdzieś jej nie podwieźć, nie wezwać karetki - przekazała.

Innym razem próbował wspomóc pogorzelców. Gdy zimą palił się ich dom, Hołownia pospieszył z gorącą herbatą i pączkami.

Okazuje się, że polityk przestrzega zasad podczas spacerów z psami. - Sprząta, za każdym razem. Jest przemiły. Każdemu sąsiadowi się ukłoni, z każdym porozmawia, zapyta, co słychać - przekazała pani Magdalena w rozmowie z "Faktem".

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić