Schreiber mówi, jak traktuje ją mąż-minister. Bardzo wymowne

111

Marianna Schreiber jest modelką, aktywistką doktorantką pedagogiki, a także żoną ministra PiS - Łukasza Schreibera. Na Instagramie szczerze wyznała, jak traktuje ją mąż.

Schreiber mówi, jak traktuje ją mąż-minister. Bardzo wymowne
Marianna Schreiber. (Instagram)

O Mariannie Schreiber świat usłyszał, gdy zgłosiła się do programu telewizji TVN "Top Model". Nie bez znaczenia był fakt, że prywatnie jest żoną czołowego polityka Prawa i Sprawiedliwości, ministra w KPRM Łukasza Schreibera.

Od tego czasu wiele się zmieniło. Żona polityka założyła bloga i aktywie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ja już ponad 23 tys. internautów.

Marianna Schreiber często odpowiada na pytania swoich obserwatorów. Wiele z nich dotyczy jej życia prywatnego. Internauci są bardzo ciekawi, jak układają się jej relacje z mężem.

Jedno z pytań dotyczyło tego, jak celebrytka poznała Łukasza Schreibera. 28-latka nie chce tego zdradzać, dlatego jej odpowiedź była bardzo krótka: "tajemnica".

Odpowiedziała na trudne pytanie internautki

Kolejne z pytań brzmiało: "Czy mąż zauważył w końcu, jaki ma skarb w domu?". Marianna Schreiber kilkakrotnie powtarzała bowiem m.in. w programie Kuby Wojewódzkiego, że dla Łukasza Schreibera polityka jest największą miłością. Odpowiedź aktywistki również na to pytanie była krótka i wymowna. " Czekam" - odpisała.

Jedna z obserwatorek napisała, że jest w podobnej sytuacji. "Szkoda, że nie docenia. mój też nie docenia"- napisała internautka.

To sinusoidalne, choć powinno być stałe i niezmienne - odpisała Schreiber w kontekście doceniania jej przez męża.
Zobacz także: Sarah Jessica Parker dla WP. Wraca do kultowej roli!
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić