Seksskandal na plebanii. "Ksiądz z osiedla": Nie dowierzałem

142

Głośny seksskandal na plebanii w Dąbrowie Górniczej (woj. śląskie), gdzie bawił się ksiądz Tomasz Z., jego koledzy i męska prostytutka, wciąż nie cichnie. Mówią o nim nie tylko internauci, ale też różni polscy duchowni. Teraz do tematu odniósł się znany z TikToka kapłan Rafał Główczyński. - Drodzy, nie rozumiem - zaapelował do użytkowników sieci.

Seksskandal na plebanii. "Ksiądz z osiedla": Nie dowierzałem
Seksskandal na plebanii. "Ksiądz z osiedla": Masakra (TikTok, @ksiadz_z_osiedla)

Katolicki duchowny Rafał Główczyński figuruje na TikToku pod pseudonimem "ksiądz z osiedla". Śledzi go tutaj ponad 104 tysiące internautów. Należy on do zgromadzenia zakonnego księży Salwatorianów. Często organizuje różne akcje pomocowe i charytatywne.

Od jakiegoś czasu aranżuje w plenerze w Warszawie spotkania, podczas których młodzi ludzie mogą nie tylko razem się pobawić, potańczyć, ale też podyskutować o Bogu i wierze. Zwane są one "imprezami pod mostem". Cieszą się sporą popularnością.

"Ksiądz z osiedla" komentuje orgię na plebanii. Nie przebiera w słowach

Teraz do kapłana zgłosił się jeden TikToker. Pytał, co Główczyński uważa na temat orgii na plebanii w Dąbrowie Górniczej (z udziałem 48-letniego ks. Tomasza Z., jego dwóch kolegów i męskiej prostytutki). Uczestnicy tej imprezy w nocy z 30 na 31 sierpnia br. zażyli silne leki na potencję. Musiało interweniować pogotowie i policja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ks. Isakowicz-Zaleski chce pomóc na granicy. Mówi o reakcji na wpis
No dramat, masakra. Jak czytałem, co to się tam działo, to w ogóle nie dowierzałem. Ale też, drodzy, naprawdę nie rozumiem. Dlaczego, jak jeden ksiądz odwali coś złego, to zaraz o wszystkich mówi się mniej więcej coś takiego samego - zapytał retorycznie duchowny.

"Już widziałem w jednym poście na temat naszych imprez pod mostem: <<a czy ksiądz też zaprosi jakąś męską prostytutkę?>> Drodzy, w Polsce jest ponad 20 tysięcy księży. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego, jeśli trafi się jakiś dobry ksiądz, to nikt nie myśli od razu: <<ooo, to jednak wszyscy księża są spoko>>, tylko w drugą stronę (...)" - dodał.

Bardzo proszę, nie mierzmy wszystkich księży jedną, złą miarą. Z góry dzięki - zaapelował kapłan.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić