Wyciekły "sekstaśmy" syna Bidena. Prezydentowi musiało zabraknąć słów

622

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać nagiego syna prezydenta USA Huntera Bidena. Rozmawia na nim z prostytutką w pokoju hotelowym w Las Vegas. Twierdzi, że Rosjanie ukradli jeden z jego laptopów i obawia się, że może być przez to szantażowany.

Wyciekły "sekstaśmy" syna Bidena. Prezydentowi musiało zabraknąć słów
Hunter Biden przyłapany z prostytutką. (Daily Mail)

Do ekskluzywnych nagrań z pokoju hotelowego w Las Vegas dotarł dziennik "Daily Mail". Na filmiku widać, jak Hunter Biden siedzi na łóżku obok prostytutki. Opowiada kobiecie, że Rosjanie ukradli kolejny z jego laptopów. Jak donosi brytyjski tabloid, syn prezydenta USA był pod wpływem narkotyków i był "bliski przedawkowania".

Hunter stracił trzy komputery. Na nich były intymne zdjęcia

Hunter Biden przekonuje, że w krótkim odstępie czasu stracił już trzy komputery. Pierwszy zostawił w sklepie RTV w Delaware, a drugi został przejęty przez agentów federalnych. Jak mówi Hunter, na każdym z nich znajdowały się poufne dane dotyczące prezydenta Stanów Zjednoczonych. Były tam też kolejne intymne zdjęcia syna Bidena.

Hunter Biden nagrał, jak uprawia seks z prostytutką. Po wszystkim zapomniał wyłączyć kamerkę, dlatego nagrała się ich rozmowa. Opowiada on o swoim wyjeździe do Las Vegas, gdzie w 2018 roku spędził 18 dni na imprezach i piciu. "Wydałem je***e sumy pieniędzy" – relacjonuje.

"Mają nagrania, na których uprawiam szalony seks"

Hunter Biden opowiada prostytutce o poufnych sprawach. Powiedział, że jednego laptopa zabrali mu Rosjanie. Jak wyznał prostytutce, to właśnie podczas jednej z tych szalonych nocy w hotelu w Las Vegas mężczyźnie skradziono laptopa, na którym znajdują się kompromitujące filmy i zdjęcia.

Mają nagrania, na których uprawiam szalony seks – opowiada.

Prostytutka wygląda na zaangażowaną w całą sytuację. Pyta Huntera, czy nie obawia się, że Rosjanie mogą go teraz szantażować, na co on odpowiada twierdząco. "W pewnym sensie tak" – przyznaje.

Działania Huntera na Ukrainie mogą zaszkodzić Joe Bidenowi

W marcu w 15-stronicowym raporcie wywiadu USA pojawiły się oskarżenia, że Rosja próbowała ingerować w amerykańskie wybory prezydenckie, rozpowszechniając informacje mogące zaszkodzić Bidenowi w związku z działaniami jego syna Huntera na Ukrainie.

W raporcie stwierdzono, że Putin prawdopodobnie autoryzował działania mające na celu promowanie ówczesnego prezydenta Donalda Trumpa i zdyskredytowanie kandydatury Joe Bidena.

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić